KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
İmalattan halka direk satışın adresi
İmalattan halka direk satışın adresi
Finans
17 Aralık 2012 Pazartesi 08:56
  • 1266
  • 0

İmalattan halka direk satışın adresi

2005 yılında İzmit’te kurularak hizmet vermeye başlayan Best Mobilya, kendi imalatı olan ürünleri ile göz dolduruyor.

1997 yılında Sakarya`da mobilya imalathanesi olarak kurulan Best Mobilya, 2005 yılından bu yana İzmit Zincirlikuyu Caddesi`ndeki 500 metrekarelik şubesi ile kentimize hizmet veriyor. Kaliteli mobilyaları ekonomik fiyatlar ile Kocaeli halkıyla buluşturan Best Mobilya, yaptığı kampanyalar ile de büyük ses getiriyor.

 
YÜZDE 80`İ KENDİ İMALATI
Aile şirketi olarak kurulan firmanın, sattığı ürünlerin yüzde 80`i kendi imalatı. Fiyatları sayesinde Kocaeli`nde tercih sebebi olduklarını belirten kurucu ve yönetici Zikri Yenigün, “imalattan direkt satış yaptığımız için normal mobilya piyasası ile aramızda yüzde 40 gibi bir fiyat farkı var bu da bizi tercih sebebi yapıyor. Ayrıca ürünlerimiz garantili” dedi.
 
BÜYÜK KAMPANYA
3 ay sürecek bir kampanya yaptıklarını belirten Yenigün, “Şu an 3 ay sürecek bir kampanya dönemimiz var. Bu kampanyalar kapsamında ürünlerimizi en dip fiyatlar ile alıcılara sunuyoruz ve gerçekten makul fiyatlarla satış gerçekleştiriyoruz. Örnek olarak şu an baza, yatak ve başlık fiyatımız sadece 190 TL. Bu gerçekten mükemmel bir fiyat” dedi.
 
MOBİLYAYA DAİR HERŞEY
Best Mobilya`nın ürün gamında yatak odaları, çocuk odaları, genç odaları, klasik koltuk takımları, oturma grupları, yemek odaları, baza ve yatak gibi birçok ürün bulunan firma mobilya denilince akla gelen her türlü ürün bulunuyor. Harici olarak sadece Bellona`nın ürünlerini satışa sunan firma, Kocaelililerin beğenisi toplamayı başarmış durumda.
 
ALIŞVERİŞ MAĞAZASI PROJESİ
Gelecekte büyük bir alışveriş mağazası kurma planları olduğuna değinen Yenigün, “Şu anda büyük bir alışveriş mağazası kurmayı hedefliyoruz. Daha proje aşamasında olan bu fikir için yer araştırması yapıyoruz. Gelecek dönemde bu bölgede adımızdan daha fazla söz ettirmeyi hedefliyoruz” dedi. Best Mobilya ayrıca 24 saat hizmet veren ve ürünlerinin tanıtıldığı bir internet sitesine de sahip.
 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ