KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
İş dünyasında yeni trend
İş dünyasında yeni trend
Finans
10 Aralık 2012 Pazartesi 09:22
  • 1445
  • 0

İş dünyasında yeni trend

Güral Sapanca Wellness & Convention, iş dünyasına sunduğu 3 ayrı paket ile sağlıklı ve verimli iş hayatı vaat ediyor

TEM Sapanca çıkışında yer alan Kırkpınar Köyü`nde, ormanla çevrili 85 bin metrekare alan içerisinde, 33 bin metrekare kapalı alana sahip, doğa manzaralı olarak konumlandırılmış bir tesis olan Güral Sapanca Wellness & Convention, “wellness” kavramını iş hayatıyla buluşturuyor ve “business wellness” konsepti ile iş dünyasına özel üç ayrı paket seçeneği sunuyor. 1 Nisan 2008 tarihinde hizmete açılan tesis, bu paketler sayesinde iş hayatının yorucu temposuna kısa ama keyifli bir mola verilmesini sağlıyor.

 

YENİ BİR HİZMET YAKLAŞIMI
Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla 2012 yılında NG Hotels & Resorts adıyla çalışmalarını sürdürmeye başlayan Grup, turizm alanındaki yatırımlarına ilk olarak 2005 yılında, Kütahya`da Güral Harlek Thermal Resort & Spa`yı hizmete açarak başladı. Güral Sapanca Wellness & Convention, Erguvan Restoran, Gardenya Restoran, Farina Restoran, Bistro Cafe, Bar, Fuaye, Gece Kulübü ve ayrıca 5 bin metrekarelik alana sahip Spa ve Wellness Merkezi ile misafirlerine kaliteli hizmet anlayışını yaşatıyor. 
 

7 KALİTE BELGESİ OLAN İLK MARKA
Güral Sapanca Wellness & Convention, Toplam 291 odanın bulunduğu otelinde sunduğu üstün hizmet kalitesine, donanımlı personele ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla, 7 kalite belgesini birden almaya hak kazandı. Türkiye`de 7 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı tek otel konumuna ulaşan Güral Sapanca, ulusal bir marka olmak ve kendini dünyaya ispatlayabilmek adına yaptığı yatırımları da ra vermeden sürdürüyor. Sapanca gölünün eşşiz manzzarasını da müşterilerine sunan Güral Sapanca doğayla uyuml yapısıyla da göz dolduruyor.
 

SAĞLIKLI İŞ HAYATI VAAT EDİYOR
İş dünyasına sunduğu, eğitmenlerle yapılan 30 dakikalık bir doğa yürüyüşünün ardından sağlıklı bir kahvaltıyı, toplantı aralarında uygulanan 10`ar dakikalık baş ve boyun masajlarını ve hafif besinlerin hâkim olduğu, kalorisi düşük öğle ve akşam yemeklerini kapsayan birinci paketin yanı sıra, Paket kapsamında konaklayan misafirlerin istedikleri takdirde Diyetisyen Ali Dereli ve ekibi tarafından ölçümleri yapılarak verilen besleyici bir kahvaltıyla güne başladığı ikinci paket ile müşterilerine sağlıklı bir iş hayatı vaat ediyor.
 

30 DAKİKALIK “SECRET MASAJI”
Öğle ve akşam yemeklerinin yanı sıra toplantı aralarında verilen ara öğünlerde hacmi yüksek, kalorisi düşük, wellness konseptli yiyeceklerin ikram edildiği ikinci paket`i tercih edenler, Buna ek olarak paket dâhilinde Aliva Wellness ekibi liderliğindeki fitness ve egzersiz programlarından da yararlanabiliyorlar. Güne rahatlayarak başlamak isteyenler için oluşturulan üçüncü paket ise, plates, SPA merkezi kullanımı ve 30 dakikalık Secret Masajı gibi seçenekler sunuyor.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ