KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Kale Gayrimenkul güven aşılıyor
Kale Gayrimenkul güven aşılıyor
Finans
17 Aralık 2012 Pazartesi 08:55
  • 773
  • 0

Kale Gayrimenkul güven aşılıyor

9 yıllık tecrübesi ile Bayındırlık’ta hizmet veren Kale Gayrimenkul, merkez şubesi ile huzurlarınızda.

2001 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Kale Gayrimenkul, Kocaeli halkının güvenini kazanarak sektöründe kentimizin en önemli firması olma yolunda adından sıkça söz ettiriyor. 9 yıldır Bayındırlık İş Merkezi`nde hizmet veren firma, 8 ay önce merkez şubesini de kurarak hizmet ağını genişletti. Ev, arsa, bina gibi emlak sektöründe akla gelen bütün hizmetleri veren Kale, aynı zamanda İzmit`lilere gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı hizmetinde de bulunuyor.

 
ŞEFFAF HİZMET ANLAYIŞI
9 kişilik tecrübeli ve işinde uzman kadrosu ile kaliteli danışmanlık hizmetlerini sunan Kale Gayrimenkul, kış döneminde ayda yaklaşık 14-15 ev kiralıyor.  Şeffaf bir hizmet anlayışlarının olduğunu belirten yönetici Murat Baylan, “Yıllardır verdiğimiz temiz hizmet ile herkesin güvenini kazandık. Bu sektörde şeffaf olduğunuz sürece ilerliyorsunuz. Bizde böyle yaptık ve şu an Bayındırlık ve Dünya Bankası civarında çok tanınıyoruz” dedi.
 
KÖKLEŞMİŞ FİRMA HEDEFİ
Merkezde ki şubelerinde de aynı prensipler ile çalışmaya başladıklarını belirten Baylan, “ Kendimizi bozmadan çalışmaya devam ediyoruz. Burada yakaladığımız güvene dayalı ilişkiyi merkeze de taşımak istiyoruz ve şu anda bunu başarıyoruz gibi gözüküyor. İzmit merkezde de Bayındırlıktaki gibi kökleşmiş bir firma olmayı hedefliyoruz” dedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ