KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
KG İnşaat Yıldız Park Projesi ile parlıyor
KG İnşaat Yıldız Park Projesi ile parlıyor
Finans
24 Aralık 2012 Pazartesi 09:17
  • 1628
  • 0

KG İnşaat Yıldız Park Projesi ile parlıyor

Yıllardır kalitesi ile halkın güvenini kazanan KG İnşaat, Gebze’de yapacağı Yıldız Park Sitesi ile lüks yaşamı ve ekonomik fiyatları buluşturuyor.

Güvenilir ve yaşanılır mekânlar üreterek insanların hayat standartlarını yükseltme amacı ile yola koyulan Kalite Grup İnşaat, kentsel dönüşümün en büyük arteri olan Gebze Bölgesinde yapacağı site ile adından bir kez daha söz ettirdi. 3 blok ve 66 daireden oluşacak olan bu site ile isminin hakkını veren KG, daha önce yaptığı projeler ile de kendisini ispatlayan ve sektörünün önde gelenleri arasında bulunan bir firma olduğunu gösterdi.

 
1988 YILINDA KURULDU
1988 yılında Kastamonu Tosya`da kapı imal ederek ticaret hayatına başlangıç yapan Kalite İnşaat, 1993 yılında Sakarya`nın Kaynarca ilçesine taşınarak ticaret hayatında önemli bir başlangıcın ilk adımını atmış oldu. Burada 18 sene hizmet veren ve birçok projenin altından başarı ile kalkan KG İnşaat, daha sonra şu anda bulunduğu yer olan Tuzla`ya taşınarak ikinci büyük adımını da İstanbul`a atarak adını başarılı bir ticari grafik çizen firmalar arasına yazdırdı.
 
BÖLGEDEKİ İLK KONUT PROJESİ
Birçok İnşaat projesinin ardından bölgedeki ilk konut projesini inşa etmeye başlayan KG inşaat, Gebze Yıldız Park Sitesi adlı projesi ile bu siteyi tercih edenlere, konforu,  güveni ve lüksü vaat ederek cennet gibi bir yaşam sunuyor. İnanılmaz fırsatlar sunan köklü firma  KG İnşaat, banka kredisi ve her çeşit ödeme seçenekleri ile yaşam ve yatırım amaçlı ev satın almak isteyenlere adeta ilaç gibi bir kampanya sunuyor.
 
24 SAAT GÜVENLİK
24 saat güvenliğin bulunacağı ve site içinde çocuk parklarının olacağı bu proje aynı zamanda ailenizi ve çocuklarınızı daha güvende hissetmeniz için mükemmel bir tercih gibi görünüyor. İstanbul`a, Tem Otoyolu`na ve sanayi merkezlerine olan yakınlığı ile göz dolduran Yıldız Park, kaliteli bir hayatın kapılarını aralayarak, ulaşım sıkıntısından da uzaklaştırıyor. Şehrin kalabalığından uzaklaşırken bir yandan, birçok merkeze yakın olması da Yıldız Park`ın en büyük özelliklerinden birisi.
 
4 BİN METREKARELİK ALAN
1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ev seçeneklerini alıcılara sunan Yıldız Park Sitesi, toplam 4 bin metrekare alan üzerine kurulması konut almak isteyenleri ayrıca cezbeden bir ayrıntı. 3 blok 66 daire ve 2 dükkân`ı bünyesinde bulunduran devasa site, 4 tarafı yola cepheli ve deniz manzaralı evleri ile şimdiden ilgi odağı olmuş durumda. Her katta 6 dairenin bulunduğu Yıldız Park Sitesi ayrıca 3 bin metrekarelik kapalı otoparkı ile sadece sizlere değil araçlarınıza da güvenlik sunuyor.
 
SİZLERİ BEKLİYOR
300 metrekarelik bir spor salonuna sahip olan proje, led ışıklı, şelaleli, botanik balıklarını içinde barındıran havuzu ile ev sahibi olmak isteyenleri görsel anlamda da tatmin edecek gibi görünüyor. Palmiye ağaçları ve kamelyalar ile huzur dolu bir yaşamı ayaklarınızın altına seren Yıldız Park Sitesi, Kalite Grup İnşaat farkı ile sizleri bekliyor. Yıldız Park konutlarından ev sahibi olmak istiyorsanız www.yildizpark.biz adresini tıklayabilir ya da (0 216) 392 37 37 nolu telefonları arayabilirsiniz.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ