KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Kocaeli Gayrimenkul kazandırıyor
Kocaeli Gayrimenkul kazandırıyor
Finans
03 Aralık 2012 Pazartesi 08:49
  • 1069
  • 0

Kocaeli Gayrimenkul kazandırıyor

Kocaeli’nin en çok tercih edilen gayrimenkul firmalarından biri olan Kocaeli Gayrimenkul, müşterilerine ucuz kredi imkânları sağlıyor.

2003 yılından bu yana gayrimenkul danışmanlığı yapan Hakan Sin tarafından, 2007 yılında Cebir İş Hanında kurulan Kocaeli Gayrimenkul, Kocaeli halkına emlak ve yatırım konusunda danışmanlık hizmeti sunuyor. Şu anda Yürüyüş Yolu üzerinde bulunan Rauf Orbay Sokak`ta ki ofisinde hizmet veren Kocaeli Gayrimenkul, verdiği hizmet kalitesiyle de adından sıkça söz ettiriyor. İki hukuk danışmanı, iki de yatırım danışman olmak üzere toplam 15 çalışanı bulunan firma amatör kümeye verdiği destekle de biliniyor. 

 
ÜCRETSİZ HUKUK DANIŞMANLIĞI
Kocaeli Gayrimenkul, yatırım ve gayrimenkul danışmanlığının yanı sıra,  hukuk danışmanlığı hizmeti veren çok az emlak ofisinden birisi. Kocaeli Gayrimenkul, firma aracılığı ile evini kiralayan ev sahiplerine, Kocaeli Gayrimenkul`ün bulduğu kiracı çıkana kadar ücretsiz hukuk danışmanlığı hizmetinde bulunuyor. İnşaat firmalarının satış temsilcisi olarak satışlarını üstlenen firma, aynı zamanda Elyapı İnşaat`ın Kartepe`de yaptığı projenin de satış temsilcisi. Kocaeli Gayrimenkul`ün Konut AVM ve Outlet Center`da bulunan takas merkezleri sayesinde kaliteli hizmet anlayışıyla göz dolduruyor.
 
“BİR ÇOK AVANTAJ SUNUYORUZ”
Firmayı tercih eden müşterilerine, bankalardan düşük faiz, birçok yerel medya unsurunda reklam ve güvenilir danışmanlık hizmeti veren firmanın kurucusu ve aynı zamanda yöneticisi olan Hakan Sin, “ Kocaeli`nde bu sektörde beklide en çok yatırım kapasitesi olan firma biziz. Bizi tercih eden insanlara birçok avantaj sunuyoruz. Denizbank, Finansbank ve Yapıkredi bankaları ile bulunan anlaşmalarımız doğrultusunda çok düşük faiz oranları ile kredi çekme fırsatı sunuyoruz” diyerek Kocaeli Gayrimenkul`ün yarattığı farklardan bahsetti. 
 
İZMİT`E DESTEK OLUYORUZ
Kocaeli Aktif Sanayici İş Adamları Derneği`nin (KASİAD) başkan yardımcılığı görevlerini de üstlenen Sin, Sporium Spor merkezi ve Yenidoğan Serdar Spor Futbol Kulübü`nün sponsoru olduklarını ve İzmit`e özellikle spor alanında her türlü desteği sağladıklarını belirtirken, “Öncelikle güven unsurunu dikkate alarak çalışıyoruz. Müşterilerimize para kazandırdığımız zaman tekrar bizi tercih ediyorlar ve kazanmaya devam ediyorlar. Bunun sonucunda da Kocaeli`nin en çok tercih edilen gayrimenkul firması oluyoruz.” dedi.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ