KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
KOGAZ’la kalitenin adresi
KOGAZ’la kalitenin adresi
Finans
31 Aralık 2012 Pazartesi 09:14
  • 1046
  • 0

KOGAZ’la kalitenin adresi

2010 yılında kurulan Kogaz, Zavoli Otogaz sistemleri Bölge Yetkilisi olarak sektöründe örnek işlere ima atıyor.

Ahmet Sarıoğlu tarafından 2010 ocak ayında kurulan Kogaz Otogaz, 3 yıldır sektörün içinde olmasına rağmen kaliteli ve müşteri odaklı hizmet politikası ile kentin en önemli otogaz montaj ve bakım merkezi olmuş durumda. Benzinli araçlara otogaz montajı hizmetinin yanında  bakım ve onarım gibi hizmetlerde de bulunan firma, Zavoli, Cangaz ve Aldesa gibi büyük markaların bayisi durumunda.

 

ÖNCE HİZMET VE KALİTE
Zavoli markasının bölge yetkilisi de olan firma yöneticisi Sarıoğlu, "Zavoli, Türkiye'de tamamı İtalyan üretimi olan tek marka. Biz bu kaliteyi en iyi şekilde temsil ediyoruz. Şu anda piyasadaki insanların montajı yaptıktan sonra müşteriyi yüzüstü bırakma gibi bir düşüncesi var. Biz bu konuda farklıyız. Önce hizmet ve kaliteyi önemsiyoruz" dedi.
 

5 KİŞİLİK PROFESYONEL EKİP
Toplam 5 kişilik profesyonel bir ekip ile çalıştıklarını belirterek sözlerine devam eden Sarıoğlu, "Alanında uzman olan bir kadromuz var. Bu işin eğitimini almış ustalarla çalışıyoruz. Sektörümüz, sürekli kendini yenileyen bir sektör. İhmal ettiğiniz zaman teknolojinin gerisinde kalıyorsunuz. Bizde bu yüzden ustalarımızı Zavoli'nin merkezine eğitimlere göndererek, ekibimizi eğitim anlamında sürekli güncel tutuyoruz" diye konuştu.
 

GÜNDE 10-15 ARAÇ
Şu anda kış döneminde oldukları için aylık montaj yaptıkları araç sayısının 55 60 civarında olduğunu belirten Sarıoğlu, "Hizmetlerimizin hepsini bütün olarak ele alırsak günde yaklaşık 10-15 araç geliyor" dedi. Sarıoğlu, "Müşterilerini mağdur etmiyoruz ve bu tavrımız sayesinde firmamızı tercih eden otomobil sahiplerin buradan memnun ayrılmasına sebep oluyoruz" diye konuştu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ