KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Otomasyonda öncü firma, Dizaynel
Otomasyonda öncü firma, Dizaynel
Finans
24 Aralık 2012 Pazartesi 09:07
  • 1285
  • 0

Otomasyonda öncü firma, Dizaynel

2011 yılından bu yana hizmet veren Dizaynel, ürettiği ürünler ile dışa bağımlılığı azaltmayı amaçlıyor.

2010 yılında Dizayn ismi ile kurulduktan sonra 2011 yılında isim değişikliğine giden Dizaynel Elektronik Otomasyon, elektrik, otomasyon, makine kurulum ve enerji sistemleri alanında faaliyet gösteriyor. Alanında dışa bağımlılığı azaltmayı sağlayacak yeni ürünler üretme hedefinde olan Dizaynel, kentimizin elektronik, otomasyon sektöründe önde gelen firması olarak dikkat çekiyor.

 

50 KİŞİLİK UZMAN KADRO
Kurulduğu ilk yıl 250 bin lira ciro elde eden firma, bu rakamı yaklaşık 1,5 milyon liraya çıkararak gerçekleştirdiği büyümeyi gözler önüne serdi. 50 kişilik uzman bir kadro ile üretim gerçekleştiren Dizaynel`in ürün gamında elektrik kumanda panelleri, otomasyon montajı ve saha ekipmanları bulunuyor. Dizaynel, yeni ürünler için yaptığı Ar-Ge çalışmaları ile distribütörlere bağımlılığı azaltmayı amaçlıyor.
 

20 ELEMAN YETİŞTİRDİ
Elektrik var olduğu sürece hayatımızın bir parçası olacak olan otomasyon, makine ve montaj alanında kaliteyi bizlere sunan Dizaynel, Brisa, Ülker, Dove, Ford, FritoLay gibi birçok büyük firma ile çalışıyor. Dizaynel ayrıca Öğretmen ve mühendis çalışanlarına mesleki eğitim imkânı sunuyor. Şu ana kadar yaklaşık 20 eleman yetiştiren firma, sektöründeki yetişmiş ve eğitimli personel sıkıntısına çare arıyor.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ