KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Pişmaniye artık cips paketinde
Pişmaniye artık cips paketinde
Finans
17 Aralık 2012 Pazartesi 09:21
  • 4194
  • 19

Pişmaniye artık cips paketinde

Tüm Türkiye'de ve hatta dünya da kentimizin adıyla anılan pişmaniye, sektörün en eski yatırımcısı ve devi konumundaki İpek Pişmaniye sayesinde imajını her geçen gün biraz daha güçlendirmeye devam ediyor

1954 yılında kurularak, kentimizi pişmaniyeyle tanıştıran İpek Pişmaniye, yenilikçi vizyonu sayesinde sektörün fark yaratan tek firması olmasıyla göz dolduruyor. Helva, çikolata, kestane şekeri, saray helvası, lokum ve kurabiye çeşitleriyle, onlarca çeşit ürünü bünyesinde barındırarak tüketiciyle buluşturan İpek Pişmaniye, ürün gamına bir yenisini daha ekledi.  Tecrübeli firma İpek Pişmaniye, klasik pişmaniye sunumunun ötesine geçerek, ürettiği yeni ürün sayesinde pazarı da hareketlendirdi. 

 
4 FARKLI ÇEŞİT
Kuruluşundan bu yana sektöre pek çok usta yetiştirmesiyle de bilinen İpek Pişmaniye, yeni ürünü “folyo paketli pişmaniye” sayesinde adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. Yücehan Canıgeniş'in yaratıcılığıyla, İpek Pişmaniye tarafından geliştirilen yeni ürünün çeşitleri arasında, klasik pişmaniyenin yanı sıra çilekli, muzlu ve kakolu seçenekleri de bulunuyor. Son derece pratik tüketim şekliyle göz dolduran yeni ürün sayesinde çağ atlayan pişmaniye böylelikle imajını da yeni nesile göre düzenlemiş oluyor.
 
PRATİK PAKETLEME
Bir aile şirketi olan İpek Pişmaniye'nin üçüncü nesil yöneticisi ve yaratıcı fikirleriyle bilinen genel müdürü Yücehan Canıgeniş yeni ürünle ilgili olarak; “Yeni ürünümüz olan folyo paketli pişmaniye, AR-GE çalışmalarının ardından piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Günümüz beslenme yöntemleriyle son derece bağdaşır bir paketleme sistemi ile pişmaniyeyi daha kolay tüketilebilir hale getirdi. İpek Pişmaniye olarak her zaman fark yaratarak, kentimizi ve tüm dünyayı en kaliteli ve yeni nesil ürünlerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi. 
 
YENİ NESİL İMAJ
Bu yatırım hamlesi sayesinde kentimizi tüm dünya çapında temsil eden tek ürün olarak bilinen pişmaniye, İpek Pişmaniye  tarafından bir kez daha taçlandırılırken, firmanın her zaman yeniliklere imza atan imajı da yeniden tescillenmiş oldu. Özellikle çocuklar başta olmak üzere, toplumun her kesimi tarafından severek tüketilen pişmaniyeyi yemek, bu sayede daha pratik bir hal almış oldu. Bin 200 metrekare alanda üretim yapan İpek Pişmaniye, inovatif yatırımlarıyla önümüzdeki günlerde de adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.
 
İHRACAT DA YAPIYOR
Her zaman alaninda yeniliklere imza atan firma, 1993 yilinda ilk defa çikolata kaplı küçük pismaniye topçukları şeklinde üretilen ürünü Candy'yi, hemen ardından da Tropik Bomb's ve Çikolatalı Saray Helvası isimli ürünlerini piyasaya sürmesiyle de çok konuşulmuştu. Firma ayrıca başta Almanya olmak üzere, Amerika, Hollanda, Romanya ve Fransaya'da gerçekleştirdiği ihracat rakamlarıyla da göz dolduruyor. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ