KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Prodos, Fujitsu’yu tanıttı
Prodos, Fujitsu’yu tanıttı
Finans
24 Aralık 2012 Pazartesi 08:53
  • 813
  • 0

Prodos, Fujitsu’yu tanıttı

Prodos Bilişim Eğitim ve Danışmanlık’ın organize etiği Fujitsu tanıtım lansmanında kentimizin önde gelen bilişimci ve kobileride yer aldı.

Yolasığmaz Ailesine ait olan, yeni tesisinin açılışını geçtiğimiz günlerde yaparak gündeme gelen Prodos Bilişim Eğitim ve Danışmanlık`ın organize etiği Fujitsu tanıtım lansmanında kentimizin önde gelen bilişimci ve kobileride yer aldı. Emex otelde gerçekleştirilen lansmanda, kobilere ve bilişimcilere yönelik bilgiler verildi. Lansman sonunda katılımcılara çekiliş ile Fujitsu, lifebook, notebook gibi ürünler hediye edildi. Tanıtımın ardından bilişimciler tarafından, bilişim sektörüne yaptığı katkılardan dolayı teşekkür alan Prodos Bilişim ve Danışmanlık Tic. Yöneticilerinden Emrullah Yolasığmaz katılımcılara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.

 

ILERI GELENLER LANSMANDAYDI
Sözlerine devam eden Yolasığmaz, “ Düzenlediğimiz lansmanla birlikte Fujitsu Distribütörü olan Albim firmasının Doğu Marmara çözüm partnerliği anlaşmalarını yaptık. Fujitsu distribütörü Çözüm partneri olarak kullanıcılarımıza Alman tasarım , Japon üretimi Fujitsu ürünlerinin kalitesine daha kolay ulaşılabilmeleri için kampanyalar yapacağız “ dedi. Katılımcılar arasında Tübider Kocaeli Eski Şube Başkanı Murat Kolaylı , İzmit Genç İş Adamları Dernek Başkan Yardımcısı Yusuf Erenkaya, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Teknik Servis Müdürü Mesut Taşkın , Mesut Açıkgöz , Ayfer Aydın ve Halk Sağlığı Bilgi İşlem Ekibinden Samet Koç , Emre Paşaoğlu gibi isimlerde vardı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ