KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Prosun’ı dünyaya devi yapacak
Prosun’ı dünyaya devi yapacak
Finans
19 Kasım 2012 Pazartesi 09:14
  • 994
  • 0

Prosun’ı dünyaya devi yapacak

Catering, otel, restoran, kafe ve bar gibi gıda üzerine çalışan yerlere yönelik olarak endüstriyel temizlik malzemeleri imalatı yapan Arslanoğlu, hayata geçireceği yeni tesisle birlikte dünya pazarında yapılandırmayı planlıyor
Ürünleriyle ve hizmet kalitesiyle dikkatleri üzerine toplayan Arslanoğlu dünya pazarına açılmayı planlıyor.  'Prosun' markasıyla endüstriyel mutfak temizliği, genel temizlik ve kişisel hijyen ürünleri imal ettiklerini belirten Arslanoğlu Proje Limited Şirketi sahiplerinden Aydın Arslan, "Hedef kitlemiz otel, catering, restoran, kafe ve bar gibi gıdaya yönelik hizmet veren ve temizliğe ihtiyaç duyulan her yer. Endüstriyel temizlik ürünlerinin yanı sıra endüstriyel mutfak ekipmanları da üretimi ve distribütörlüğü de yapıyoruz. Ayrıca ambalaj sektöründe de hizmet veriyoruz. Catering ile gıda sektöründeki ambalaj ihtiyacını karşılıyoruz. Türkiye'nin yanı sıra dünyanın birçok bölgesine de ürünlerimizi gönderiyoruz" dedi.
 
ONLINE SATIŞ BAŞLADI
Geçtiğimiz yıl 2 bin metre kare alana sahip yeni tesislerine geçtiklerini söyleyen Arslan, "2011 bizim için bir dönüm noktası oldu. Yeni showroom'umuzla birlikte Fagor, Myco N'dustrio, Jumbo, Kütahya Porselen, Kapp Rationel Forsa, Altınbaşak gibi büyük markaların ditribütörlüğünü de bünyemize kattık. Bu yıl 'endüstriyel shop' adıyla Türkiye genelinde online satış sitemizi de hizmete açtık" diye konuştu. Temizlik ürünleri imalatı için yeni fabrika yeri satın aldıklarını açıklayan Aydın Arslan, "Önümüzdeki süreçte fabrikanın inşaatına başlanacak. 2.5 milyon TL'ye mal olacak tesis bittiğinde aylık 300-500 ton arasında üretim yapmayı hedefliyoruz. Endüstriyel temizlik ürünlerinin kapasitesini arttırarak yurtdışına daha çok yönelip, marka olmak istiyoruz" dedi.
 
GENİŞ KİTLELERE ULAŞACAĞIZ
Satışını yaptıkları her marka ürünlerin servis ihtiyacını da bünyelerinde sağlamak istediklerini kaydeden Arslan, "2013 yılının ilk yarısında projelerimizin birçoğunu hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Özellikle temizlik ürünlerinde yaptığımız ev kullanım ürünleri ile ilgili ürün geliştirme etiket çalışmaları bitti. Sadece tesisin kurulumu bekleniyor. Tesisimiz tamamlandığında hem yurtdışı hem yurt içi pazarına çok ciddi bir şekilde girerek, Prosun markamızı daha geniş kitlelere ulaştırmış olacağız. Firmamızın en çok tercih edilmesinin sebebi de kaliteli fiyat ve her talebe göre bol çeşit ürününün bir arada olmasıdır" şeklinde konuştu.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ