KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7152 TL
  • 6.3235 TL
  • 7.3771 TL
Kocaeli Zirve
Resmi açıklama geldi! Yapılandırma başlıyor
Resmi açıklama geldi! Yapılandırma başlıyor
Finans
09 Kasım 2019 Cumartesi 09:07
  • 336
  • 0

Resmi açıklama geldi! Yapılandırma başlıyor

Finansal sektöre borcu 25 milyon lira altında bulunan küçük ölçekli şirketler, yeniden yapılandırma kapsamında işlemlerini yapabilecek.

Türkiye Bankalar Birliği'nden (TBB) yapılan açıklamada, Finansal Yeniden Yapılandırma Çerçeve Anlaşmaları kapsamında hazırlanan, finansal sektöre olan borcu 25 milyon lira altında küçük ölçekli şirketlere yönelik uygulamanın, gerekli onaylar alınarak yürürlüğe girdiği bildirildi.

Finansal Yeniden Yapılandırma Çerçeve Anlaşmaları kapsamında hazırlanan borcu 25 milyon TL altında bulunan küçük ölçekli şirketlere yönelik uygulama, 18 Ekim'de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından onaylanmıştı.

 

DİĞER HABERLER

2020 emekli maaş zamları netleşiyor!

2020 emekli maaş zamları netleşiyor!

Emekli maaşları ile ilgili son dakika gelişmeleri milyonlarca vatandaş tarafından yakından takip ediliyor. Yeni yılın gelmesine kısa bir süre kala arama motoru üzerinden ‘Emekli zammı belli oldu mu 2020’ aratması sıklıkla yapılıyor. Ocak ayında yaşanacak maaş artışında 2019 yılının ikinci yarısında gerçekleşecek olan enflasyon rakamları etkili olacak. İlk 4 aylık veriler neticesinde ise belli bir rakam oluşmuş durumda bulunuyor. Peki, emekli maaşlarına ne kadar zam yapılacak? En düşük emekli maaşı ne kadar olacak?

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ