KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Sektörün parlayan yıldızı; SSANGYONG
Sektörün parlayan yıldızı; SSANGYONG
Finans
05 Kasım 2012 Pazartesi 08:45
  • 780
  • 0

Sektörün parlayan yıldızı; SSANGYONG

Son yıllarda ürettiği modellerle 4x4 piyasasında adından sıkça söz ettiren SsanYong'u parlak bir gelecek bekliyor

1954 yılında üretim hayatına kamyon, otobüs ve özel amaçlı ticari araçlar (Mikser,  itfaye aracı vb.) üreterek merhaba diyen SsangYong 58 yıllık tecrübesiyle müşterilerine güven aşılıyor. 1988 yılında Korando modeli ile spor amaçlı taşıt (SUV) üretimine başlayan SsangYong   yeni yönetim politikaları oluşturarak, dizayn ve Araştırma&Geliştirme yetkinliklerini modernize ederek, satış ağı ve satış sonrası hizmetler programını yenileştirip müşterilerine kaliteli hizmetin kapılarını açıyor. 4x4 araç üretiminde uzman olan firma genişlettiği model yelpazesi ile de otomobil meraklılarına çeşitlilik sunuyor. 

 
ÜSTÜN TEKNOLOJİ
Şu an firmanın en gözde modeli olan ve geçtiğimiz nisan ayında satışa sunulan Korando Sports 1 SsangYong`un neden tercih edildiğinin cevabı gibi duruyor adeta. Gücü ve performansının yanı sıra geniş diz mesafesi ve ikinci sıra yatırılabilir koltuklarıyla Korando Sports konforda da iddialı. İlk olarak Cenevre Auto Show Fuarı'nda tanıtılan Korando uygun fiyatları ile de tercih sebebi. Ayrıca Actyon, Kyron, Rexton ve Rodius  modelleri de dizaynı,konforu ve üstün teknolojisiyle alıcıların ilgisini çekmekte.
 

ADAŞEN FARKIYLA
Kentimizde de Adaşen otomotiv farkıyla, otomobil severlerle buluşan yarım asırlık tecrübenin, Kocaeli pazarındaki satışlar noktasında da oldukça iyi olduğu öğrenildi. Segmentinin en iyileri arasında anılan dünya çapındaki bir markayı pazarlayan Adaşen Otomotiv`in Kocaeli yatırımlarını arttırıp arttırmayacağı da merak konusu. Kentimiz dışında Sakarya`da da aynı sektörde yine Ssang Yong markasıyla ilgili yatırımları da  bulunan Adaşen Otomotiv`e Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:76 adresinden 0.262.311 26 79 – 80 nolu telefonlardan ya da http://ssangyong.adasenotomotiv.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ