KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Serdar Kundura’dan online satış
Serdar Kundura’dan online satış
Finans
12 Kasım 2012 Pazartesi 08:52
  • 5870
  • 4

Serdar Kundura’dan online satış

Yarım asırdır Kocaeli halkına hizmet veren Serdar Kundura müşterilerine kaliteli ürün ve uygun fiyat garantisini bir arada sunuyor.

1960 yılında kurulan ve Kocaeli`nin en köklü perakende ayakkabı mağazası olan Serdar Kundura kaliteli ve sağlam ayakkabıları uygun fiyatlar ile halka sunuyor.  52 yıllık tecrübesi ile kentin güvenini kazanan firma, Kocaeli`nde ayakkabı denildiğinde akla gelen en önemli firma. Serdar Kundura tamamen deri ürünleri tercih ederken, sattığı binlerce çift ayakkabıyla ayak sağlığını da önemseyerek reyonlarında buna uygun modellere yer veriyor.

 
BABADAN GELEN GELENEK
Ayakkabıcılığın babadan kalan bir meslek olduğunu belirten Serdar Kundura`nın sahibi Sinan Serdar ; “1959 yılında babam İzmit Baç mevkiinde ayakkabıcılık yapmaya başlamıştı. 25 metrekarelik bir dükkân da sipariş üzerine ayakkabı imalat ve tamiratı yapıyordu. Daha sonra perakende satışların gelişmesi üzerine 1960 yılında, bu gün hizmet verdiğimiz bu büyük mağazaya taşındık. 25 metrekareden,  350 metrekarelik dev bir mağazada sürdürdüğümüz serüven o günlerden başlayıp bu gün hala devam etmekte” dedi.
 
KALİTE VE UCUZLUK BİR ARADA 
Kalitenin paha ile ölçülemeyeceğini belirterek sözlerine devam eden Serdar, “ Kalite ve sağlamlığı ekonomik fiyatlarla halkımıza sunuyoruz. Maalesef kaliteli ayakkabı pahalıdır diye bir algı var. Buna karşın son zamanlarda birde ucuz alternatifler çoğaldı ve tüketim biraz bu alana kaydı. Ucuz ve kalitesiz ayakkabılar tercih eden bir kesim var. Biz bu ikisinin ortasında seçenekleri sunuyoruz ve bizi tercih eden müşterilerimiz de bu durumdan çok memnun oluyorlar.”  diyerek firma stratejisini paylaştı.
 
ÇEŞİTLİLİĞİ İLE GÖZ DOLDURUYOR
Kendi özel üretimlerinin yanı sıra, ağırlıklı olarak Greyder ve Mammamia gibi kaliteli markaların ürünlerini satmayı tercih eden firma aynı zamanda Gossi, Buldozer, Tetri, James Franko gibi tanınmış markaları da bünyesinde bulunduruyor. Ayakkabıların yanı sıra çanta ve kemer gibi ürünleri bulunan Serdar Kundura tamamen orijinal deri ürünleri tercih etmesiyle de dikkat çekiyor. Çanta markalarında ise yine Mammamia ve Panda markalarının ürünlerini tercih eden firma çeşitliliği ile göz dolduruyor.
 
ADRESE TESLİM ALIŞVERİŞ
İnönü Caddesi üzerinde hizmet veren Serdar Kundura, şehir dışından aldığı taleplerin yanı sıra Kocaeli sınırları içinde adrese telsim hizmetiyle de göz dolduruyor. Yenilikleri yakından takip ederek ayak uydurmaya özen gösteren Serdar Kundura, internet üzerinden de www. serdarayakkabi.com adresi üzerinden online satış hizmeti de sunuyor. Şehir dışından gelen siparişleri kargo ile alıcılarına ulaştıran Serdar Kundura yakın zamanda açacağı yeni şubeleriyle de müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.  
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ