KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Yankı Home kalite sunuyor
Yankı Home kalite sunuyor
Finans
26 Kasım 2012 Pazartesi 08:51
  • 1175
  • 4

Yankı Home kalite sunuyor

Kocaeli’nin en iyi mutfak ve ev eşyası mağazası Yankı Home müşterilerini inanılmaz kampanyalar ile cezbediyor.

2004 senesinde genç işadamı Abdullah Saburlu tarafından 40 metrekarelik bir dükkanda kurulan Yankı Home artık 500 metrekarelik mağazası ile Kocaeli`nin en büyük ev eşyası mağazalarından biri olmuş durumda. 43 ayrı markanın bayiliğini yapan Yankı Home, ürün çeşitliliği ile mutfak ve ev eşyası tutkunlarının vazgeçilmezi. Müşterilerinin en iyiyi aradığı ve bu yüzden kendilerini tercih ettiğini belirten Saburlu, “Mağazamıza sürekli farklı olanı getirdiğimiz için sürekliliğimiz var” dedi

 
BİRÇOK MARKANIN BAYİSİ
Porland Porselen, Hisar Çatal Kaşık ve Korkmaz Çelik markalarının Kocaeli ana bayisi olan Yankı Home, bunun yanında Paşabahçe, Biev, KCD, Narin, Winterbach, Festino, Luminarc, Du Leroy, Ar Yıldız ve Dr.Otker gibi onlarca ünlü markanın da bayiliğini de bünyesinde bulunduruyor. Hediyelik eşya, zücaciye, tablo, ayna, süs eşyası gibi farklı ürünleri de satışa sunan mağaza aynı zamanda Kocaeli`nin birçok ünlü lokantasına ve oteline de özel baskılı porselen ve mutfak malzemesi yapıyor.
 
HER AY EN AZ BİR KAMPANYA  
Eşinin ve annesinin bir öğretmen olduğunu söyleyen Saburlu, “Öğretmenler günü dolayısı ile Kasım ayı boyunca öğretmenlerimize, kampanyalı ürünlerimizde dahil bütün ürünlerimizde yüzde on indirim yapıyoruz” dedi. Birçok marka bulundurdukları için her ay mutlaka bir markanın kampanya yaptığını belirten Saburlu, “ Şu anda en çok ilgi gören kampanyamızı söylemek gerekirse, Hisar çatal-bıçak seti alan müşterilerimize yine Hisar tencere takımı hediye ediyoruz” diye ekledi.
 
MÜŞTERİLERİMİZ DOSTUMUZDUR
Çalışanları ile ağabey-kardeş ilişkisi ile çalıştıklarını ve bu havayı bozmayacak çalışanları tercih ettiğini söyleyen Saburlu, “ Bizim bu aile ortamımız mağazamızı tercih edenlere de yansıyor ve onlarla da ilişkilerimiz gelişiyor. Bizim verdiğimiz müşteri memnuniyeti bir süre sonra dostluğa dönüşüyor. Bu durumun bozulmaması için özen gösteriyoruz. Alışveriş yapan ve sonra sadece çay içmek için buraya gelen birçok arkadaşımız oldu” şeklinde konuştu.
 
İNTERNET SİTESİ ÇOK YAKINDA 
Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü`nü bitiren Saburlu, mağazayla bütünleştiğini ve beraber büyüdüğünü belirterek “Üniversite 3. sınıftayken bu mağazayı kurdum. Çevre mühendisliği yapmadım ve bu alanda devam ettim” dedi. 2013 yılında bir toptan porselen mağazası açma hedefleri olduğunu söyleyen genç işadamı aynı zamanda şu anda yapım aşamasında olan internet sitelerinin de çok yakında açılacağını ve müşterilerinin evlerinden online alışveriş yapabileceğini kaydetti.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ