KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Yüzde yüz Türk Markası: Magmawelt
Yüzde yüz Türk Markası: Magmawelt
Finans
19 Kasım 2012 Pazartesi 08:56
  • 1082
  • 0

Yüzde yüz Türk Markası: Magmawelt

Uzun yıllara dayanan güçlü ark teknolojileriyle kaynak dünyasına yeni bir soluk getiren Oerlikon, kentimizde de satışa sunularak kaynak ustalarına destek oldu

Tecrübe ve bilgi birikimi 1957 yılına uzanan Magmawelt marka deneyimlerini bir İsviçre şirketi olan Oerlikon Schweisstechnik AG den aldığı lisansla örtülü elektrod üretimine başlayarak kazanmasıyla biliniyor. Oerlikon Kaynak Elektrodları A.Ş, bu destekle yetinmeyerek kurduğu ARGE birimi ile de bünyesine sürekli yeni ürünler katan bir firma. Teknolojik olarak dışa bağımlılığını yıllar önce sona erdiren başarılı firma yüzde 100 Türk markası olarak hizmet veriyor.

 
İMDADA YETİŞMEYE HAZIR
Temel amacı kaynak ustasına sadece kendi arzuladığı zamanlarda mola verdirmek olan Magmawelt, geçmişten aldığı birikimle, yenilikçi, çevre dostu ve enerji tasarruflu ürünlerle kesintisiz kaynak çözümleri sunarken, ürünlerine her yerde kolayca erişebileceğiniz firmanın bütün üretim materyalleri yüzde 100 Türk malı. Kaynakçının güven kaynağını geniş bir yelpazede tanımlayan kaynak devi kentimizde de Çarşı Yapı sitesinde hizmet veren Mart Makine tarafından satışa sunuluyor.
 
KURS VE MADDİ DESTEK
Türkiye'de birçok ilk'e imza atan başarılı şirket, Özlü Teller, yüksek mukavemetli Magma Sepet gibi yeni ürünlerle, kaynak ustalarının en güvenilir yardımcısı ve üreticilerin sorunsuz gelir kaynağı olarak da biliniyor. Genç Magmaweld, yenilikçi çözümlerle kaynak ustasına kesintisiz kaynak yapmasında çıraklık ederken, Oerlikon'un yarım asırdan fazla bilgi birikimi ve tecrübesinden faydalanarak, yıl boyu açtığı kaynakçı kurslarıyla ve birçok eğitim kurumuna verdiği maddi ve eğitim desteğiyle, sosyal sorumluluklarını da yerine getiriyor.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ