KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Gebze zor virajda
 Gebze zor virajda
Gebzespor
30 Kasım 2012 Cuma 12:14
  • 1111
  • 0

Gebze zor virajda

Gebzespor’da 6 haftadır kazanamayan Ali Nail Durmuş seride 7. maça çıkacak. Hafta başı yapılan basın toplantısında, “Yönetim ve başkan istemediği sürece takımın başındayım” diyen Durmuş, yedinci maçını da kaybederse Gebze’de görev yapması imkansız gibi
KADER MAÇI
Ali Nail Durmuş`un Gebzespor`da ki beklide kader maçı hafta sonu Gebze Alaettin Kurt Stadı`nda oynanacak. 6 maç üst üste kaybederek, kulüp tarihine geçen Ali Nail Durmuş, Pazar günü yedinci maçına çıkacak. Gebzespor`da ilk maçında İskendurun`a fark atarak, umut olan Ali Nail Durmuş, ardından 6 maçı kaybederek, hayal kırıklığı yarattı. Pazar günü Bingöl Belediye karşısına çıkacak olan Gebzespor`un bu maçta alacağı sonuç Durmuş`un da kaderini tayin edecek. 
 
OPERASYON YAPTI
Ali Nail Durmuş`tan Aydın`da 5 gollü yenilgi alındıktan sonra istifa etmesini bekleyenler yanıldı. Durmuş, takım içinde köklü bir operasyon yaptı. Geçtiğimiz sezon takımın kümede kalmasına büyük katkı sunan kanat oyuncuları Mahir ve Kadir`i Fatih ile birlikte kadro dışı bırakan Durmuş, Halim ve Mustafa`yı da yönetimin çabaları sonunda afetti. Ali Nail Durmuş`un her söylediğini yapan yönetim kurulu ve başkan Yavuz Unsur, takımdan ve Durmuş`tan tek bir şey istiyor. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ