KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Gebze’de gergin bekleyiş
 Gebze’de gergin bekleyiş
Gebzespor
27 Eylül 2010 Pazartesi 16:08
  • 1974
  • 8

Gebze’de gergin bekleyiş

Lisansların çıkartılamaması nedeniyle Gebzespor A-2 takımı ağırdlıklı bir kadro ile mücadele ediyor. Güç yetersizliği ile alınan yenilgiler endişe yaratıyor. Bugsaş maçı sonrası yaşananlar ise endişe verici boyuta ulaştı
Su şişesi attılar
Maçta yönetim aleyhine tezahüratta bulunan Gebzespor`lu bir grup taraftar, rakip takım BUGSAŞ Spor'un 68. dakikada gelen golünün ardından yönetime karşı tepkisini artırarak protokol tribününe koltuk ve su şişesi fırlattı.  Polis, müdahale ederek taşkınlık yapan taraftarları stat dışına çıkarttı. Bir grubun stat dışında, Bağdat Caddesi'nde de taşkınlık yapmaya devam etti. Takviye ekip isteyen polis, havaya ateş ederek grubu dağıttı.
 
Böyle nereye varacak
Gebzespor-Bugsaşspod maçında yaşanan istenmeyen olaylar endişe verici boyutlara ulaştı. Gebzespor taraftarlarının mevcut yönetime sert tepki göstermesi kongre kararı alınmaması durumunda önümüzdeki haftalarda istenmeyen boyutlara ulaşabileceğini gösterdi. Gebzespor Kulübü Başkanı Feyzi İlhanlı ise konuyla ilgili olarak suskunluğunu koruyor. Gebzespor camiasında endişeli bekleyiş devam ediyor.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ