KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
ADNAN KÖŞKER SABIR DİLEDİ
ADNAN KÖŞKER SABIR DİLEDİ
Gebzespor
08 Nisan 2010 Perşembe 15:53
  • 1739
  • 0

ADNAN KÖŞKER SABIR DİLEDİ

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 2. Lig 1. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Gebzespor antrenmanını ziyaret etti.

Futbolculara moral veren Başkan Köşker, “bu grubun en iyi takımı Gebzespor`dur. Zorluklara göğüs gerin. Şampiyonluk Gebze`de çok şeyi değiştirir” dedi.

GEBZESPOR`DA OYNAMAK AYRICALIKTIR
Gebzespor`un hafta sonunda Sakaryaspor ile oynayacağı kritik maç öncesi takımın antrenmanını ziyaret eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “fedakarca oynayan tüm futbolcu arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Profesyonelce düşünün. Rakip ne kadar zorlu olursa olsun maç sahada kazanılır. Önemli ve anlamlı olan zor şartlarda başarıya ulaşmaktır. Sizlere güveniyoruz. Gebze stadıyla, nüfusuyla, sanayisiyle büyük bir şehir. Gebzespor`a her zaman sahip çıkan olur. Sizin alacağınız başarı Gebze`de çok şeyi değiştirir” diye konuştu.

GRUPTAN ÇIKAN BANK ASYA`YA GİDER
Gebzespor Teknik Direktörü Bahri Kaya da, moral ziyaretinden dolayı Başkan Köşker`e teşekkür etti ve “grubumuzda iyi takımlar var. Bu gruptan çıkan takım Bank Asya`ya çıkar. Gebzespor olarak önce bu grupta, sonra da Play-Off grubunda başarılı olup Bank Asya`ya çıkma amacındayız. Bunun içinde birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Herkes bizlere destek vermeli” dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ