KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Eski futbolculardan Köşker’e ziyaret
Eski futbolculardan Köşker’e ziyaret
Gebzespor
19 Ekim 2010 Salı 11:28
  • 1142
  • 0

Eski futbolculardan Köşker’e ziyaret

Gebzespor Eski Futbolcular Platformu, protokol gezilerini Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret ederek sürdürdü

Gebzesporlu eski futbolcuları makamında kabul eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebzespor`un içinde bulunduğu durumdan kurtulması için tüm kent halkının Gebzelilik bilinciyle hareket etmesi gerekir” dedi. Göreve başladığında Gebzespor`u daha ileriye götürecek arayışlar ve çabalar içerisine girdiğini anlatan Başkan Köşker, sözlerini şöyle sürdürdü;


KÜFÜR VE ŞİDDET SON BULMALI

 “Gebzespor tüm Gebze`lilerin takımıdır. Gebzespor`la ilgili çok olumlu düşüncelerimiz vardı. Ancak yaşanan kongre süreçlerinde bu isteğimizi gerçekleştiremedik. Herkes Gebzespor`a sözde değil, özde destek vermeli, Gebzespor`a hizmeti geçmiş insanlara küfürlü tezahürat yapılması hoş görülemez. Tribünlerdeki küfür ve şiddet sona ermeli. Bu durum Gebzespor`a çok zarar veriyor”.


DERS ÇIKARDIK, DESTEK BEKLİYORUZ

Gebzespor Eski Futbolcular Platformu sözcüsü Orhan Şen ise, Gebzespor`un gelinen süreçte dibe vurduğunu belirterek, “Gebze`de yaşayan eski futbolcular olarak Gebzespor`u içinde bulunduğu bataklıktan kurtarmak için kendimizi sorumlu hissettik ve bu platformu oluşturduk. Tüm protokolü tek tek ziyaret ediyoruz. Geçmişte yapılan hatalardan dersler çıkardık. Desteğinizi bekliyoruz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ