KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Fatura kime kesildi?
Fatura kime kesildi?
Gebzespor
22 Kasım 2012 Perşembe 12:49
  • 1187
  • 0

Fatura kime kesildi?

Gebzespor’da kaybedilen puanlar da sakat ve cezalıların çokluğu mazeret olarak gösterildi. Takımda olmasa en büyük eksik diyeceğimiz Halil İbrahim yedek bekledi, Sezer tribündeydi

SAVUNMA YENİDEN KURULDU

Mevcut kadrosunda ki isimlerin maça ve sonuca etki edemiyor olmasına rağmen Gebzespor`da kötü gidişe mazeret olarak, takımda ki sakat ve cezalı oyuncular gösterildi. Oysa en yoğun sakat ve cezalı listesinin olduğu Kanuni maçında, hazır gözüken Sezer 18 de yer bulmadı. Takımın en değerli isimleri arasında gösterilen Halil İbrahim, Batuhan ve Tayfun kulübede bekledi. Savunmasının yeniden kurulduğu Kanuni maçında, Mert-Kutay ikilisi, Halim-Kerem ikilisi kadar etkiliydi. Zeyyat sağda, Kerem ise solda ellerinden geleni yaptılar.
 
ALAKASIZ MAZERET
Hayati önem taşıyan Trabzon Kanuni maçında, kaleci Onur`un büyük hatası sonucu pozisyon dahi olmayan anda rakibin golü geldi. Gole kadar rakibe tek pozisyon vermeyen yeni oluşturulan savunma, golden sonra takım disiplinden kopunca çaresiz kaldı. İlk yarıda çok net pozisyonlar üreten Gebzespor`un net pozisyonlarda topu filelerle buluşturmasının sahaya çıkan kadro ile ilgisi olmadığı ileri sürüldü. Hiçbir sakat ve cezalı oyuncu olmasa da Gebzespor`un forvetinde Ufuk ve Ethem`in yer alacağı ileri sürülürken, teknik ekibin bu oyuncuların 5 net pozisyonda tek gol atamamasının nedenlerini bulması gerektiği belirtildi.
 
İSHAK VE ÜMİT BÜYÜK EKSİK Mİ?
Hafta sonu grubun zirveyi hedefleyen takımlarından Aydınspor`a konuk olacak Gebzespor`da kaptanlar Ümit ve İshak forma giyemeyecek. Kanuni maçında ki performansları ile iki oyuncunun da Gebzespor için önemli eksikler olmadıkları gözlendi. Özellikle İshak`ın hem savunma anlamında, hem da takımı hücum da destek verme adına çok etkisiz kaldığı gözlenirken, teknik ekibin bu oyuncuya gösterdiği sabır eleştirilmişti. Takımın etkili ismi Ümit Mutlu`da da bu sezon gözle görülür bir düşüş gözlendiği ve oynamasa da takım için kayıp olmayacağı dile getirildi.
 
ÜÇ İSİM DÖNÜYOR
Sakatlığı devam eden Kadir`in de Aydın maçına yetişeceği belirtilirken, geçen hafta cezalı olan Halim, Mahir ve Mustafa takıma dahil oluyor. Mustafa kırmızı, Halim ve Mahir`de sarı kart cezalısı idi. Ancak, Halim`in yerine görev yapan Mert`in etkili oyunu, Kadir`in yerinde görev yapan Zeyyat`ın da takımın en etkili isimlerinden birisi olması teknik ekibin bu mevkilerde yapacağı tercihlerin merak edilmesine neden oluyor.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ