KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Fikstür avantajı bizden yana
Fikstür avantajı bizden yana
Gebzespor
04 Kasım 2009 Çarşamba 16:09
  • 1098
  • 0

Fikstür avantajı bizden yana

Gebzespor Kulübü Başkanı Ali Rıza Demirçeviren, ligdeki konumlarının iyi olduğuna dikkat çekti. Fikstür avantajının kendi lehlerine olduğunu vurgulayan Demirçeviren, iç saha maçlarını kazanırsak sorun olmaz diye konuştu

Körfez maçında çok kaçırdık
Geçtiğimiz hafta oynadıkları kent derbisinde sayısız gol pozisyonuna girdiklerini ancak bu pozisyonları cömertçe harcadıklarını belirten Demirçeviren, “Ağır zemin, sahanın futbol oynamaya müsait olmamasına rağmen, Körfez Belediyespor maçında iyi bir mücadele sergilendi. Çok net gol pozisyonlarımız var ama bunları gole çeviremedik. Gebzespor olarak bu maçı kazanmak istiyorduk ama olmadı. O maçı unutup, önümüze bakmalıyız” dedi.

 

Güngören`i yenmeliyiz
Güngören Belediyespor maçının hazırlıklarının kusursuz geçtiğine dikkat çeken Demirçeviren, “Körfez maçını artık geride bıraktık. Önümüzde Güngören Belediyespor maçı var. Güngören`i tanıyoruz, iyi bir takım. Her şeye rağmen bu maçı kazanmak istiyoruz. Fikstür avantajımızı iyi değerlendirip iç sahada puan kaybetmememiz durumunda  Bank Asya 1. Ligi`ne direkt olarak çıkabiliriz. Bunun için her şey kendi elimizde”şeklinde konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ