KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Gebze bildiğiniz gibi
Gebze bildiğiniz gibi
Gebzespor
19 Kasım 2012 Pazartesi 15:17
  • 933
  • 0

Gebze bildiğiniz gibi

Haftalardır iyi oynadığı halde kazanamayan Gebzespor bu kez sahasında Trabzon Kanuni FK’yı ağırladı. Ve bir kez daha futbolun değişmez kuralı değişmedi. Özellikle ilk yarıda üstün olan Gebzespor ikinci yarıda döküldü ve karşılaşmayı 2-1 kaybetti

KAZANAMAMAYI UNUTTU

Haftalardır kazanamayan Gebzespor büyük umutla çıktığı Trabzon Kanuni FK, karşısında da kötü gidişata dur diyemedi. Rakibi karşısında özellikle ilk yarıda etkili olan rakibi karşısında Ufuk, Ethem ve Kerem ile net pozisyonlar buldu. Ancak gole çeviremedi. İkinci yarının hemen başında kaleci Onur`un da büyük hatası ile 1-0 yenik duruma düştük. Moralmen oyundan da düşen Gebzespor beraberlik için bastırdığı dakikalarda ikinci golü kalesinde gördü. Son dakikada Kerem`in kaydettiği gol ise bir anlam ifade etmedi Maç sonrasında başkan Yavuz Unsur`un hayli sinirli ve üzgün oluşuda dikkat çekti.
 
RAKİPLERDE KAYBEDİYOR
Rakiplerine  karşı başaralı müsabakalar çıkartmasına rağmen 12 maçta sadece 6 puan toparlayabilen Gebzespor`da her geçen hafta stres daha da artıyor. Puan cetvelinin altına demir atan Gebzespor ile birlikte küme düşme potası içerisinde yer alan rakiplerinide kazananamaması tek teselli. 18 takımlı ligde 9 takım küme düşme potası içerisinde. Puanların birbirine çok yakın olduğu ligde alınacak iki galibiyet temsilcimiz bir anda alt sıradan kurtarmaya yetecek ancak o galibiyet serisi gelmemesi beraberinde de büyük sıkıntıları getiriyor.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ