KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Gebze’de destek turları sürüyor
Gebze’de destek turları sürüyor
Gebzespor
19 Ağustos 2010 Perşembe 15:21
  • 2890
  • 0

Gebze’de destek turları sürüyor

Gebzespor Kulübü Başkanı Feyzi İlhanlı’nın destek turları sürüyor.Gebze Organize Sanayi ve GETAB’tan tam destek sözü verildi

YILDIRIM`A PLAKET
Gebzespor başkanı Feyzi İlhanlı ve başkan vekili Mehmethan Akan, Gebze Organize Sanayi Bölgesi( GOSB )Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım`ı makamında ziyaret etti. Oldukça samimi bir havada geçen ziyarette, Gebzespor Kulübü Başkanı Feyzi İlhanlı, GOSB`un Gebzespor`a bugüne kadar e yapmış olduğu maddi ve manevi katkılardan dolayı yönetim kurulu başkanı Vahit Yıldırım`a isminin yazılı olduğu Gebzespor forması ile hat sanatı ile yazılmış özel bir tabak hediye etti.


GETAB`DAN TAM DESTEK

Gebze Toplu Taşımacılar Birliği Yönetim Kurulu başkanı Erol Akalı`ndan Gebzespor`a tam destek. Geçen sezon Gebzespor`a maddi ve manevi anlamda büyük katkıları bulunan GETAB bu sezonda Gebzespor`un yanında olduğunu yeniledi. GETAB Yönetim Kurulu başkanı Erol Akalın ve Mali İşlerden sorumlu Cevat Seyran gerek kombine gerek stat içinde bulunan tabela reklamı konusunda Gebzespor`a destek verme kararı aldılar.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ