KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Gebzespor ‘da deprem var
Gebzespor ‘da deprem var
Gebzespor
08 Ekim 2012 Pazartesi 14:23
  • 1170
  • 0

Gebzespor ‘da deprem var

Gebzespor sezona başladığı ekiple yoluna sonuna geldi. Kilimli yenilgisi bardağı taşıran son damla oldu. Abbas Sır bıraktı. Teknik ekipte yol ayrımında. Futbolcular da havlu attı.

Gebzespor, son haftalarda üst üste kaybederek, büyük çöküş yaşadı. Kilimli Belediye maçını son şans olarak gören ekip, Zonguldak`ta kaybederek, dibe vurdu. Geriye düştüğü maçta skora denge getirse de devreyi geride bitiren Gebzespor, teknik ekibinden yoksun oynayan Kilimli`ye diş geçiremedi. Sahadan 4-2 gibi net bir skorla mağlup ayrılan Gebzespor`da, teknik ekip, savunmada ki tek değişikliği Kerem`in yerine Mert`i sürerek yaptı. Kaptan Ümit Mutlu ve Vedat`ta kulübede beklerken, İshak ile Fatih onbirde şans buldu. Bu yenilgi ile Gebzespor, son sıraya geriledi.

 

SIR İSTİFA ETTİ
Karşılaşma sonrası şok bir açıklama yapan Gebzespor As Başkanı Abbas Sır, “Gebzespor`da ki tüm görevlerimden ve yönetim kurulu üyeliğimden istifa ediyorum. Bundan sonra Gebzespor`da hiçbir şekilde yönetici olarak görev almayacağım. Takımın sadece taraftarıyım. Menekşe`ye başarılar diliyorum” dedi.
 

TEKNİK EKİPTE GİDİCİ
Aykan Atik`in teknik sorumluluğunu yaptığı Gebzespor`da, olumsuz sonuçlar teknik ekibi de ayrılma noktasına getirdi. Kilimli yenilgisi sonrasında ağzını bıçak açmayan teknik ekip, geç saatlerde Başkan Yavuz Unsur ile görüşme yaptıktan sonra nihaiyi kararını verecek. Ancak, Gebzespor`da Atik ve ekibinin da görevi bırakmalarına kesin gözüyle bakılıyor.
 

FUTBOLCULAR UMUTSUZ VAKA
Gebzespor`da silik futbolları ile kariyerlerinin en kötü sonuçlarını alan futbolcular, Kilimli maçında da kalesini gole doyurdu. Mücadeleden ve hırstan uzak gözüken Menekşeli futbolcular, sezon başından itibaren, maç kazanıp, puan alacak mücadeleyi göstermiyor. Kilimli deplasmanında da tablo öncekilerden farksızdı. Bu ekibin nasıl düzeleceği ise merak konusu.
 

UNSUR KAHROLDU
Kilimli maçını yönetici Turan Kocagöz ile birlikte takip eden Başkan Yavuz Unsur, olumsuz futbol ve ortaya çıkan 4-2 lik mağlubiyet sonrası büyük üzüntü yaşadı. Önümüzdeki hafta sonunda genel kurula gidecek olan Gebzespor`da Başkan Unsur, kritik hafta öncesinde çok büyük bir üzüntü yaşadı. Unsur`un yarınGebzespor`da ki gelişmelerle ilgili açıklama yapması bekleniyor.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ