KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Gebzespor' da 1 Kasım Konferansı
Gebzespor' da 1 Kasım Konferansı
Gebzespor
30 Ekim 2010 Cumartesi 09:06
  • 1036
  • 0

Gebzespor' da 1 Kasım Konferansı

Gebzespor'un eski futbolcularının oluşturduğu platform, 6 Kasım'da ki genel kurul öncesi, 1 Kasım'da, ‘Gebzespor nasıl kurtulur' konulu bir konferans düzenliyor.

Gebze Ticaret Odası`nda yapılacak konferansın saat 19:00 da başlaması bekleniyor.

 

KONUMUZ, GEBZESPOR
6 Kasım`da yapılacak Gebzespor`un olağanüstü Genel Kurulu öncesindeİlçe`de haraketlilik sürüyor. Kaymakamlık ve Belediye genel kurul için henüz aday önermezken, taraftarlar derneği ve platformun ortak çabası sürüyor. Gebzespor`un eski futbolcuları, 1 Kasım Pazartesi günü Gebze Ticaret Odası`nda ‘Gebzespor` paneli düzenleyecek. Gebze Kaymakamı ve Belediye Başkanı başta olmak üzere, İlçe protokolü, Gebzespor taraftarları, delegeler ve kulübe gönül verenler panele katılıp, görüşlerini ortaya koyabilecek.

 

ORTAK LİSTE YAPMA ÇABASI
Feyzi İlhanlı`nın yeniden aday olarak, genel kurul kararı aldığı Gebzespor`da, ortak bir liste oluşturmak için çalışmalar sürüyor. Gebzespor`un kurtuluşu için İlçe`de birlik-beraberliğin sağlanması zorunluluk olarak görülürken, bu birliğinde 6 Kasım`da ki genel kurul öncesinde kurulması istendi. Gebzespor Taraftarlar Derneği Başkanı Recep Avcı, her türlü ciddi oluşumlara destek vereceklerini açıklayarak, eski futbolcular platformu ile ortak haraket edeceklerini söyledi.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ