KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Gebzespor haftayı antrenman ile geçirecek
Gebzespor haftayı antrenman ile geçirecek
Gebzespor
17 Kasım 2009 Salı 15:54
  • 827
  • 0

Gebzespor haftayı antrenman ile geçirecek

TFF 2. Lig temsilcilerimizden Gebzespor, ligin 15. Haftasını bay olarak geride bırakacak. Pazar günü Zeytinburnuspor deplasmanından 1 puan alan Mor Menekşeler, 16. Hafta maçında evinde Yalovaspor ile karşı karşıya gelecek.

Bu hafta bay
Geçtiğimiz Pazar günü Zeytinburnu deplasmanına çıkan ve rakibi ile 1-1 berabere kalarak hanesine 1 puan yazdırabilen temsilcimiz Gebzespor, 15. Haftayı bay olarak geride bırakacak. Pzar günü oynanacak olan 16. Hafta maçında ise evinde Yalovaspor ile karşı karşıya gelecerk olan temsilcilerimiz Yalovaspor maçına kadar yaptığı antrenmanlar ile form tutacak. Antrenör Yakan Atik nezaretinde çalışmalarını sürdüren Mor Menekşeler, Yalovaspor maçında kendini avantajlı görüyor.

 

3 adım öndeyiz
Ligin 16. Haftasında karşılaşacakları Yalovaspor maçına kadar yaptıkları antrenmanlar ile form tutacaklarını söyleyen Aykan Atik, Yalovaspor karşısında kendilerini daha fazla avantajlı gördüklerini, bu avantajı skora yansıtmaları halinde 3 puanın kendilerinin olacağını söyledi. Yalovaspor karşısına 3 adım önde olduklarını belirten Atik “Hem rakipten daha fazla çalışma imkanımız olacak, hem iç saha avantajımız var, hem de lig sıralamasında daha iyi konumdayız” şeklinde konuştu.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ