KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Gebzespor, Sakarya deplasmanında
Gebzespor, Sakarya deplasmanında
Gebzespor
17 Aralık 2009 Perşembe 15:46
  • 1173
  • 0

Gebzespor, Sakarya deplasmanında

Ekonomik sıkıntılar ile boğuşan, bu nedenle mücadele ettiği 2. Ligde düşüş yaşayan Gebzespor bu hafta Sakaryaspor deplasmanına çıkıyor. Rakibi ile oynadığı ilk maçı kazanan temsilcilerimiz bu hafta oynayacağı bu maçta 1 puana razı görünüyor

Galip gelmeleri sürpriz olur Maddi yönden büyük zorluklarla boğuşan, bu nedenle de futbolculara paralarını bir türlü düzenli ödeyemeyen Gebzespor, bu hafta Sakaryaspor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Performanslarında görülen düşüş ve yönetim içindeki yaprak dökümü nedeni ile bu maçtan galip gelmesine sürpriz gözü ile bakılan Gebzespor`u Aykan Atik`in görevinden ayrılması ile göreve getirilen Teknik Menajer Ensar Acar çalıştırıyor.   
 

Takımda keyifler bozuk

İdmanlara bile zar zor çıkan futbolcular, yönetimden hiçbir şekilde para alamıyor. Bayramda 150 TL para dağıtılan futbolcuları yaptığı antrenmanlarda keyifsiz tavırları ile gözlerden kaçmıyor. Ensar Acar önderliğinde çalışmalarını tüm olumsuzluklara rağmen sürdüren Mor-Beyazlı ekip bu hafta oynayacağı Sakaryaspor maçına odaklanmaya çalışıyor. Fakat gerek futbolcular, gerekse Gebzespor camiası rakibini yenebileceklerine pek inanmıyor.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ