KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Gebzespor’da kongre göründü
Gebzespor’da kongre göründü
Gebzespor
08 Aralık 2010 Çarşamba 15:05
  • 1211
  • 0

Gebzespor’da kongre göründü

Gebzesporlu Eski Futbolcular Platformu ve Gebzespor Kulübü Yöneticileri, önceki akşam Demirtaş Düğün Salonu’nda bir araya geldi. Kulüp Başkanı Telat Kızılkan ve ekibi, yükün altından kalkamayacaklarını ifade ederek Genel Kurul kararı alacaklarını söyledi.

KISIR TARTIŞMALAR
Demirtaş Düğün Salonu`nda gerçekleştirilen Gebzespor Yönetimi`yle Eski Futbolcular Platformu`nun buluşması kısır tartışmalarla başladı. Yeni seçilen Gebzespor Yönetimi, sıkıntılarını dile getirdi. Gazetecilerin yaptığı haberlere ilişkin şikayetler ve yönetim kurulunda ismi yazılı kişilerin eksikleri gibi konular uzunca süre gündemde tutuldu. Toplantıya Gebzespor Kulübü Başkanı Telat Kızılkan, Yönetim Kurulu üyeleri Abbas Sır, Naim Gülhan, İsmail Bulut, Bülent Öğüt ve Nurbay İşçi yer aldı. Platform üyeleri de 14 kişilik heyetiyle tam kadro hazır bulundu. Yöneticiler, toplantıya ilgi göstermeyen arkadaşlarını eleştirdi.


KONGREYE GİDECEK

Platform adına Âdem Demirtaş, Arif Çiftçi ve Orhan Şen söz alarak yönetim kurulunun net bir şekilde yol haritasını ortaya koymasını istedi. Telat Kızılkan ise, bu yükün altından kalkamayacaklarını ifade ederek, “En kısa zamanda Genel Kurul kararı alıp, kulübü kongreye götüreceğiz. Biz Gebzespor`un önünü açmak için hamle yaptık. Yaptığımız hamle destek görmedi. Yalnız kalacağımızı hissettik, tek başımıza da bu yükün altından kalkamayız. En kısa sürede genel kurul kararı alıp, kulübün kayyuma kalmasına olanak sağlayacağız” dedi. Platform üyeleri de zaman kaybı yaşanmadan bir an önce genel kurul sürecinin başlaması durumunda yönetime destek vereceklerini açıkladı.


PLATFORM`DAN DESTEK
Platform üyeleri yapılan hamleyi çok yerinde ve olumlu bulduklarını ifade ederek, “Gebzespor`un menfaatleri gereği ilk ve en önemli iş Feyzi İlhanlı`dan kulübü kurtarmaktı. Yapılan iş çok önemli ve isabetliydi. Kulübün önü açılmıştır. Bundan sonra yine birlik-beraberlik içinde Gebzespor`u bulunduğu durumdan kurtarmak için çaba harcamalıyız” dediler. Telat Kızılkan`ın yönetiminde yer alan Gebzespor Taraftarlar Derneği Başkanı Recep Avcı, önceki gün yönetimden istifa ettiğini açıkladı. Derneğin şu anki mevcut yönetime hiçbir şekilde destek vermeyeceği belirtildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ