KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
İş yapacaklar bekleniyor
İş yapacaklar bekleniyor
Gebzespor
10 Ekim 2012 Çarşamba 12:58
  • 887
  • 0

İş yapacaklar bekleniyor

13 Ekim Cumartesi günü Gebzespor’da genel kurul var. Başkan Yavuz Unsur, ciddi bir aday olmadığı için görevinin başında ve liste çalışmasını sürdürüyor

HİZMETE KAPILAR AÇIK 

Gebze`nin tek ortak değeri olan ve İlçe`yi Ülke genelinde temsil eden Gebzespor, içinde bulunduğu olumsuz şartlardan kurtulmak için hizmet bekliyor. Gebze`de bulunmaktan dolayı servetine servet katanların, Gebze`de ticaret yaparak, İlçe`nin havasından, suyundan faydalanan isimlerin, artık taşın altına elini koymaları bekleniyor. Gebzespor, Yavuz Unsur Başkanlığında bir kez daha genel kurula giderken, yönetim kurullarında önemli iş adamları ve kuruluşların temsilcilerinin bulunması bekleniyor.
 

HİZMET AŞKI ‘DEVAM` DEDİRTTİ
 
Geçtiğimiz sezon tüm imkanlarını zorlayıp, ciddi bir maddi külfetin altına girerek, lisans engelini kaldıran ve Gebzespor`un ligde kalmasına büyük katkı sunan Yavuz Unsur, üçüncü kez genel kurula gidiyor. Bu dönemde genel kurul kararı alırken, görevi bırakmayı planlayan Başkan Yavuz Unsur, Gebzespor ile bütünleştiği için, tribünlerden ve yakın çevresinden gördüğü ilgiyi yok sayamadı. Ve bir kez daha kolları sıvayarak, Menekşe`yi bulunduğu zor durumdan kurtarmak için çalışmalara başladı. 13 Ekim Cumartesi günü yeniden, daha güçlü bir liste ile göreve gelmeyi planlayan Unsur her kesimden destek bekliyor.
 

SOMUT ADIMLAR GEREKLİ
 
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Kaymakam Salih Karabulut ve Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Yavuz Unsur Başkanlığında oluşacak yönetime tam destek vereceklerini duyurdular. Kulübe ve Başkan Unsur`a karşı olumlu duyguları olan kenti yönetenlerden bu süreçte samimi destek bekleniyor. Belediye Başkanı ve Ticaret Odası başta olmak üzere Kaymakamlık ve diğer önemli kurum ve kuruluşların yeni genel kurulda oluşacak yönetime somut katkı sunmaları bekleniyor. Bu kurumları temsilen en az 2 kişinin yeni yönetim kurulu listesinde yer alması ilk başta atılacak somut desteğin göstergesi olacaktır.
 

İŞ YAPACAKLAR BEKLENİYOR
 
Tarihinin en kötü günlerini yaşamasına rağmen, geçen genel kurulda olduğu gibi hala Gebzespor üzerinden reklam ve şov yapmak isteyen isimler var. Başkan Unsur, genel kurul kararı alırken, öncelikli olarak bu isimlerden tamamen kurtulacak. Yönetime talip olacak isimlerden yeni dönemde iş beklediğinin de altını çizen Unsur, “Gebzespor`un şu süreçte iş yapacak, çalışacak isimlere ihtiyacımız var. Maddi ve manevi olarak Gebzespor`a katkı sunacak arkadaşlarla bir arada olmak istiyoruz” diyerek, kapılarının takıma hizmet etmeyi düşünen herkese açık olduğunun altını çizdi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ