KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Kızılkan destek turlarına başladı
Kızılkan destek turlarına başladı
Gebzespor
03 Aralık 2010 Cuma 15:56
  • 1880
  • 0

Kızılkan destek turlarına başladı

Gebzespor’da geçtiğimiz hafta sonunda yapılan kongre sonrası seçilen Yönetim Kurulu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i makamında ziyaret etti

YÖNETİM TAM KADRO
Gebzespor`da geçen hafta başkanlığa seçilen Talat Kızılkan, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`nu ziyaretinde Gebzespor`da geçmişte yöneticilik yapmış kişileri bir araya getirdiklerini ifade etti. Kadrodaki futbolcuların büyük bir bölümünün alt yapıdan gelen oyuncular olduğuna değinen Kızılkan, hedeflerinin kümede kalmak olduğunu ifade etti. Başkan Karaosmanoğlu, manevi desteğe ihtiyaçları olduğunu vurgulayan yeni yönetime ‘`Manevi olarak desteğimiz her zaman Gebzespor`la beraber. Gebzepor`u sevenler bir araya gelirse, takıma büyük faydası olacağına inanıyorum. Gebzespor`un yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum`` diyerek karşılık verdi.


KÖŞKER: GÜVEN ÖNEMLİ

Gebzespor`un çiçeği burnunda Kulüp Başkanı Talat Kızılkan ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Gebze Belediye Başkan Adnan Köşker`i ziyaret ederek destek istedi. Takımın bu yıl ligde zor günler geçirdiğini belirten Kızılkan, Gebzespor`un içinde bulunduğu durumdan kurtarılması için atılacak adımlarla ilgili Adnan Köşker`in destek ve önerilerini beklediklerini ifade etti. Göreve yeni seçilen Gebzespor yönetimine başarılar dileyen Gebze Belediye Başkanı Köşker, şehrin tüm kesimlerini kucaklayan ve Gebze kamuoyuna güven veren bir yönetim anlayışının Gebzespor`un güzel günlere kavuşmasında kilit rol oynayacağını belirtti” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ