KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Kumbaralı destek
Kumbaralı destek
Gebzespor
28 Aralık 2011 Çarşamba 13:11
  • 1242
  • 0

Kumbaralı destek

Gebze’de kuaförlük yapan Fatih Karagöz, zor durumda bulunan Gebzespor için örnek vatandaş duyarlılığı göstererek dükkanında Gebzespor için bağış topluyor.

ÖRNEK DAVRANIŞ
Ligde çok zor günler geçiren Gebzespor yeniden özlediği günlere kavuşmayı beklerken Gebze`de kuaförlük yapan Fatih Karagöz, Gebzespor için çok anlamı bir işe imza atıyor. Gebzespor`un sıkıntılı günlerinde elini taşın altına koyan Karagöz, dükkanında Gebzespor için bağış topluyor. Topladığı bağışları kulübe verecek olan Karagöz, büyük bir vatandaşlık duyarlılığına imza atıyor ve büyük bir misyon üstleniyor.
 

 

 

KUMBARADA BAĞIŞ TOPLUYOR
Gebzespor için dükkanında bir kumbarada bağış toplayan Karagöz, aslında o kadar büyük bir vatandaşlık örneği sergiliyor ki bu tablo pek çok kimseye örnek oluşturacak cinsten. Topladığı bağışlarla Gebzespor için çare arayan bu örnek vatandaş Gebzeli bilinciyle hareket ederek takımını ne denli çok sevdiğini gösteriyor. Karagöz, dükkanındaki kumbarada herkesi Gebzespor için yardımda bulunmaya davet ediyor.

 

 AYDINLAR GELDİ KÖŞKER YOK!
Gebzespor için herkesin duyarlı olması gerektiğini söyleyen Karagöz, “Böylesi potansiyeli olan bir kentin takımının BAL Ligine sürüklenmesine kayıtsız kalamadım. Bir bağış kampanyası ile vatandaşlık sorumluluğumu yerine getirmek istedim. Federasyon başkanının ve Milli Takım hocasının bile maça geldiği bir atmosferde belediye başkanımız Adnan Köşker`den de artık Gebzespor konusunda kayıtsız kalmamasını rica ediyoruz.” dedi.


 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ