KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Mor Menekşeler seriyi sürdürmek istiyor
Mor Menekşeler seriyi sürdürmek istiyor
Gebzespor
14 Kasım 2009 Cumartesi 15:45
  • 692
  • 0

Mor Menekşeler seriyi sürdürmek istiyor

TFF 2. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Gebzespor’da Zeytinburnuspor maçı hazırlıkları devam ediyor. Geçtiğimiz hafta ilimiz takımları arasında tek kazanan ekip olan Mor Menekşeler bu haftayı da galip kapatarak ligdeki iddiasını sürdürmek istiyor

Eksik futbolcu yok
TFF 2. Lig`de geçtiğimiz hafta Güngören Belediyespor`u 2-0 mağlup ederek ilimiz temsilcileri arasından tek kazanan takım olan Gebzespor, ligin 14. Hafta maçında Zeytinburnuspor`a konuk olacak. Ligde bir türlü istediği performansı sergileyemeyen ve son sırada yer alan Zeytinburnuspor`a konuk olacak temsilcimiz, bu maçın hazırlıklarını ise antrenör Aykan Atik nezaretinde sürdürüyor. Takımda ise herhangi bir eksik futbolcu bulunmuyor.

 

İlk hedef galibiyet
Ligde son sırada yer almasına rağmen Zeytinburnuspor`un belli bir güce sahip olduğunu söyleyen Aykan Atik “Bu hafta deplasmanda Zeytinburnuspor`a konuk olacağız. Rakibimiz kağıt üzerinde bizden güçsüz görünse de biz rakibimizi ciddiye almak zorundayız. Bu ligde deplasman maçlarının hiçbiri garanti değil. Bu nedenle sürprizlere açık olmamız gerekiyor. Fakat tabiî ki de biz galibiyet için sahaya çıkacağız. Çünkü ligde bulunduğumuz konum bize kazandırmayı gerektiriyor” şeklinde konuştu.

 

Gebzespor`a Mardin`den hakem
TFF 2. Lig`de galibiyet serisini devam ettirmöek için Zeytinburnuspor karşısına çıkacak olan Gebzespor`un bu zorlu maçını Mardin bölgesi hakemlerinden Mehmet Nevzat Adal yönetecek. 2. Lig tecrübesi olan Mehmet Halil Adal bu sezon ilk kez Gebzespor maçını yönetecek. Mardin bölgesi olan tecrübeli hakeme Onur Gördük ile Serkan Yaşar Duman ise yardımcı olacak. Maçın dördüncü hakemi ise Çetin Demirhan olacak.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ