KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Yavuz Unsur Gebzespor’a aday
Yavuz Unsur Gebzespor’a aday
Gebzespor
26 Aralık 2011 Pazartesi 15:54
  • 3398
  • 0

Yavuz Unsur Gebzespor’a aday

3. Lig’de zor günler geçiren Gebzespor’a, Gebzeli işadamı Yavuz Unsur sahip çıktı. Yapılan açıklamaya göre başkan adayı Unsur, devre arasında 10 transfer yapılacağını söyledi

YÖNETİM DEĞİŞECEK
Geçtiğimiz sezon 2. Lig`de küme düşen Gebzespor, bu sezon 3. Lig`de genç kadrosuyla çok zor günler geçirdi. Küme düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Gebzespor`a, kimsenin sahip çıkmadığı ve çok zor günler yaşadı. Gebzeli işadamı Yavuz Unsur, yaptığı basın açıklamasında Gebzespor`a aday olduklarını kamuoyuna duyurdu. Gebzespor yönetim kurulunun kongre kararı almasıyla birlikte aday olacaklarını söyleyen Unsur, yapacakları çalışmalarla ilgilide iddialı açıklamalar yaptı. Unsur`un hedefi, Gebze`yi kurtarmak.


10 TRANSFER YAPILACAK
Unsur şu açıklamayı yaptı: “Bu kararı almadan önce başta Kocaeli Milletvekilimiz Sayın Mehmet Ali Okur başta olmak üzere Gebze ve bölgemizdeki yetkililerle istişareler yaptık. Bizler de Gebzespor'un yaşaması ve eski günlerine dönmesi için yönetime talip olduk. 5 Ocak'ta Antalya'da başlamasını düşündüğümüz kamp programına yapacağımız 10 yeni transferinde de katılmasını planladığımızı ve yönetime aday olduğumuzu belirtiriz” Yavuz Unsur`un açıklamasından sonra gözler, mevcut Gebzespor yönetimine çevrildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ