KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Gölcük, İhsaniye’de çalıştı
 Gölcük, İhsaniye’de çalıştı
Gölcükspor
30 Aralık 2012 Pazar 16:09
  • 1292
  • 0

Gölcük, İhsaniye’de çalıştı

Spor Toto 3. Lig 1. Grup temsilçcimiz Gölcükspor ikinci yarı hazırlıklarını dün İhsaniye Stadı ve Kavaklı Tesisleri’nde yaptığı birer antrenmanla sürdürdü. Kırmızı şimşeklerde futbolcular antrenmana eksiksiz katıldı
ÇİFT ANTRENMAN YAPILDI
Spor Toto 3. Lig 1. Grup temsilcimiz Gölcükspor`da ikinci yarı hazırlıklarına dün yapılan çift antrenmanla devam edildi. 2 Ocak`ta Antalya`ya kampa gidecek olan kırmızı siyahlılar bugün yapılacak antrenmanın ardından futbolculara bir gün izin verilecek. 1 Ocak`ı izinli olarak geçirecek olan kırmızı siyahlılar 2 Ocak`ta toplanarak Antalya`ya hareket edecek. 3 Ocak`ta başlayacak Antalya kampı 15 Ocak`ta tamamlanacak.
 
İKİNCİ YARI ZOR GEÇECEK
Spor Toto 3. Lig 1. Grup temsilcimiz Gölcükspor`da ikinci yarı hazırlıklarına dün yapılan çift antrenmanla devam edildi. Teknik direktör Ahmet Şinasi Aydın gözetiminde yapılan antrenmana futbolcular eksiksiz katıldı. İkinci yarının ilk yarıya nazaran daha zor geçeğinin bilincinde olduklarını ifade eden Ahmet Şinasi Aydın, “Sezonun ilk yarısında hesapta olmayan puan kayıpları yaptık. İkinci yarının daha zor geçeceğini biliyoruz. Bu bilinçle hazırlanıyoruz”dedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ