KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Çok kötü oynadık
Çok kötü oynadık
Gölcükspor
13 Aralık 2010 Pazartesi 16:13
  • 1291
  • 3

Çok kötü oynadık

Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta Antalya deplasmanında Kepez Belediyespor’a 1-0 mağlup olan Gölcükspor’da yenilginin nedenini Genel Kaptan Adem Ellibeş açıkladı. Ellibeş, “Çok kötü oynadık, kaybettik”dedi

Fırsat kaçırdık
Gölcükspor Genel Kaptanı Adem Ellibeş, 1-0`lık Kepez Belediyespor yenilgisinin kendileri açısından bir ders olduğuna dikkat çekti. Takım olaraks çok kötü bir performans sergilediklerini dile getiren Ellibeş, bu sezon takımı bu kadar kötü ilk kez izlediğini belirtti. Ligde bu tip yenilgilerin her zaman olabileceğini sözlerine ekleyen Ellibeş, kaybedilen üç puanın telafi edilebileceğini söyledi.


Kazanamazdık

Kepez Belediyespor ile oynadıkları maçta takımı tanıyamadığını vurgulayan Ellibeş, “Kazanabilmemiz için her şey müsaitti. Karşılaşmanın hakemleri mükemmel bir yönetim sergledi. Hava güzel, zemin futbol oynamaya müsaitti. Seyirci baskısının olmaması en büyük avantajımızdı. Ancak biz çok kötüydük. Kazanabilmek için olumlu tek hareket yapamadık. Sezonun en kötü oyununu sergiledik, yenilgide haliyle kaçınılmaz oldu”dedi. Ellibeş: Gölcükspor Genel Kaptanı Adem Ellibeş, Kepez karşısında takımı tanıyamadığını ifade etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ