KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Gölcük’de gençlik operasyonu
Gölcük’de gençlik operasyonu
Gölcükspor
15 Aralık 2011 Perşembe 14:04
  • 2795
  • 0

Gölcük’de gençlik operasyonu

Gölcükspor yönetimi, önceki günlerde Körfez FK ile 5 futbolcu için anlaşmıştı. Körfezli futbolcular Emre Kürküt, Anıl Erdebil, Burak Halil, Ahmet Kutluer ve Ensar, idmana çıktı

GÖLCÜK FORMASI GİYDİLER
Körfez Futbol Kulübü`nde kadroya giremeyen genç futbolcuları kiralamak için harekete geçen Gölcükspor yönetimi, sonuca ulaştı. Körfez FK hami başkanı Yunus Pehlivan ile yapılan görüşmeler sonrası genç futbolcular için anlaşan ve daha sonra bazı sıkıntıların yaşandığı ancak çözüme kavuşan genç futbolcular, Gölcükspor ile antrenmanlara başladı. Gençler, ikinci yarıdan itibaren Gölcükspor için mücadele edecekler.

 

 

İDMANLARA BAŞLADILAR
Gölcükspor`un  yapılan antrenmanına yeni futbolcular da katıldı. Körfez FK`dan kiralanan Emre Kürküt, Anıl Erdebil, Burak Halil, Ahmet Kutluer ve Ensar Çetinkaya, yeni takımlarıyla birlikte ilk antrenmanlarına çıktılar. Teknik direktör Ahmet Şinasi Aydın ise idman öncesi genç futbolcularla kısa bir toplantı yaptı. Şinasi hoca, gençlerin hepsinin tecrübesi olduğunu ve kalitelerini bildiklerini, Gölcük`te başarılı olacaklarını söyledi.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ