KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Gölcükspor, Ankara Demir’i ağırlıyor
Gölcükspor, Ankara Demir’i ağırlıyor
Gölcükspor
08 Aralık 2009 Salı 15:16
  • 991
  • 0

Gölcükspor, Ankara Demir’i ağırlıyor

TFF 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden ve takımın vasat performansı sonrası teknik heyet ile yolları ayıran Gölcükspor, Altyapı Sorumlusu Metin Peken nezaretinde Ankara Demirspor ile İhsaniye Stadı’nda karşı karşıya gelecek.

Maç İhsaniye`de oynanacak
Ligde sergilediği kötü performans nedeni ile teknik direktör Remzi Demirer ve kurmayları ile yollarını ayıran Gölcükspor,  başkent ekibi Ankara Demirspor ile İhsaniye Stadı`nda karşı karşıya gelecek. Remzi Demirer`in görevinden ayrılmasının üzerine A takımın başına getirilen Metin Peken`in ilk 11`i sahaya süreceği maçta Kırmızı-Siyahlılar bu karşılaşmadan galibiyet ile ayrılmayı, en kötü ihtimalle ise beraberlik amaçlıyor.

 

Metin Peken kulübede olacak
Remzi Demirer`in yerine geçici süre için getirilen Gölcükspor Altyapı Sorumlusu Metin Peken  oynanacak olan bu kritik maçta kulübede olacak. Sahaya çıkacak olan ilk 11`i de kendisi sürecek olan Metin Peken, görevde kaldığı süre içinde takımı in iyi yerlere getirmek için çaba sarf edeceğini dile getirdi. kü oynanacak olan maçın önemine de değinen Peken “Takımı henüz tanımıyorum. Fakat maçın önemini çok iyi biliyorum” dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ