KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Gölcükspor Melas’ta kalacak
Gölcükspor Melas’ta kalacak
Gölcükspor
27 Aralık 2010 Pazartesi 16:35
  • 1111
  • 1

Gölcükspor Melas’ta kalacak

Spor Toto 3. Lig 3. Grup temsilcimiz Gölcükspor’da futbolculara verilen izin dün bitti, bugün çalışmalara kalındığı yerden devam edilecek.

 Teknik patron Tunahan Akdoğan`ın hazırladığı rapor yönetime sunuldu. Yönetim kurulunun onaylaması halinde kamp Antalya`ya yapılacak
 

Kmap on gün sürecek
Spor Toto 3. Lig 3. Grup`ta mücadele eden Gölcükspor`da teknik kadro devre arası kampı için hazırladığı raporu yönetim kuruluna sundu. Teknik kadronun hazırladığı raporda devre arası kampının 6-16 Ocak tarihleri arasında Antalya Lara Melas Otel`de yapılacağı talebinde bulunuldu. Gölcükspor Yönetim Kurulu bugün yapacağı toplantıda sunulan raporu masaya yatırım, kamp konusundaki son kararını verecek. Gölcükspor`un 10 gün düşünülen hazırlık kampında dört hazırlık maçı planlanıyor.

Gereken yapılacak
Devre arası hazırlık kampı öncesinde bugün toplanacak olan kırmızı siyahlılar 6 Ocak4a kadar çalışmalarını kendi tesislerinde sürdürecek. Gölcükspor Basın Sözcüsü Nazım Usta, yönetim kurulunda alınacak kararları yazılı olarak açıklayacak. Devre arası kampının masaya yatırılacağı toplantının ardından açıklamalarda bulunacağını belirten usta, “Yönetim kurulu olarak teknik kadronun taleplerini değerlendireceğiz. Alınacak olan kararları da basına yazılı olarak açıklayacağız. Gölcükspor`un rahat etmesi için ne gerekiyorsa yerine getireceğiz”dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ