KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Gölcükspor paşalar gibi
Gölcükspor paşalar gibi
Gölcükspor
22 Kasım 2010 Pazartesi 15:05
  • 1149
  • 0

Gölcükspor paşalar gibi

Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta mücadele veren Gölcükspor, önceki gün evinde konuk ettiği grubun lider takımı Gaziosmanpaşa’yı Erhan, Fatih Gümüşel ve İbrahim Gürel’in attığı üç golle yenerek şampiyonluk yarışına ortak oldu

Gaziosmanpaşa`yı yıktı
Cezalı ve sakat oyuncularının çokluğu nedeniyle sıkıntılı bir süreçten geçen Gölcükspor, evinde konuk ettiği grubun lider takımı Gaziosmanpaşaspor karşısında adeta futbol dersi verdi. Kırmızı siyahlı temsilcimiz rakibi önünde büyük bir başarıya daha imza atarak rakibine ilk yenilgiyi tattırdı. Spor Toto 3.Lig 3. Grup`ta her hafta bir çok sakatlık ve cezalı oyunculardan sıkıntı çeken temsilcimiz, Gaziosmanpaşa karşısında her şeyi unutup, maçı kazanmak için mücadele etti. Çok istekli ve iyi mücadele eden temsilcimiz güçlü rakibini Erhan, Fatih Gümüşel ve İbrahim Gürel`in attığı üç gol ile yıkarak, grubundaki ideasını sürdürdü.

 

Gelecek için “Umut” var
Gölcükspor`un kadro oluşturulmasında büyük bir sıkıntı yaşarken, mevcut oyunculardan faydalanmak için büyük bir özveride bulunuyordu. Cezalı ve sakatlık geçiren oyunculardan bir türlü kurtulamayan Gölcükspor, nihayet biraz olsun rahatladı. Uzun bir zamandır. Takımda yer alamayan futbolcular arasında bulunan Umut Pusat, Gaziosmanpaşa karşılaşmasında en iyi oyuncular arasında yer aldı. Maçın 90 dakikası boyunca çok istekli ve azimli bir oyun sergileyen Umut Pusat takıma adeta “Umut” verdi. Tecrübeli futbolcu gelecek haftalar içinde takımına güven vermeyi de başardı.

 

Fatih maçın kahramanı
Gölcükspor`a Eyüpspor`dan kiralık olarak gelen tecrübeli file bekçisi Fatih Öztürk, Gaziosmanpaşa maçında takımının başarısı için büyük bir çaba sarf etti. Spor Toto 3.Lig 3. gruptaki bütün maçlarda başarılı bir performans gösteren ve takımının güvenini kazanan Fatih Öztürk, Gaziosmanpaşa maçında yüzde yüz üç gole engel olarak takımının maçı kazanmasında en büyük rolü aldı. 90 dakika boyunca kalesinde devleşen tecrübeli file bekçisi Fatih Öztürk, “ Ben görevimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Biz iyi bir takımız. Bu hafta Karsspor deplasmanından da üç puan alacağız” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ