KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Gölcükspor Yönetimi radikal kararlar aldı
Gölcükspor Yönetimi radikal kararlar aldı
Gölcükspor
26 Kasım 2009 Perşembe 13:53
  • 808
  • 0

Gölcükspor Yönetimi radikal kararlar aldı

TFF 3. Lig’de mücadele eden ve aldığı başarısız sonuçlarla ligde tehlikeli bölgeye kadar gerileyen Gölcükspor’da Yönetim Kurulu bir araya gelerek radikal kararlar aldı

Ödemeler askıya alındı
TFF 3. Lig 3. Grup`ta mücadele eden Kırmızı-Siyahlı temsilcimizde Yönetim Kurulu bir araya gelerek toplantı yaptı. Ligde alınan kötü sonuçlar ve istikrarsızlığın nedeniyle Kulüp Başkanı İsmail Gençdemir nezaretinde bir araya gelen Yönetim Kurulu Üyeleri toplantıda son haftalarda alınan kötü sonuçlar nedeni ile futbolculara yapılaması gereken ödemeleri ikinci bir karara kadar askıya alma kararı aldı.

 

Transfer mutlaka yapılacak
Ligde alınan kötü sonuçlar nedeni ile Yönetim Kurulu Üyeleri, takımın ligdeki kötü gidişatı nedeni ile bazı tedbirler aldı. Ara transferde ihtiyaç duyulan mevkilere gerekli transferlerin yapılacağı, çalışmalar ise bugünden itibaren başlama kararı aldı. Bunun yanı sıra Gölcükspor Teknik Direktörü Remzi Demirer`den de kapsamlı bir rapor isteyen Yönetim Kurulu, Demirer`in hazırladığı rapora göre hareket edecek.

 

YÖNETİM KURULU KARARLARI
1. Son haftalarda alınan başarısız neticelerden dolayı, futbolcularımızı kendilerine çeki düzen vermeleri için dikkatlerinin çekilmesine.
2. Ödemelerin İkinci bir karara kadar askıya alınmasına
3. Yaşanan bu başarısız sonuçlardan ötürü teknik kadrodan kapsamlı bir rapor istenmesine
4. Yönetim kurulumuz gidişatla ilgili tedbirleri almış olup, ara transferde ihtiyaç duyulan mevkilere gerekli transferlerin yapılacağı ve bu hususta çalışmalara şimdiden başlatıldığı kararların çıktığı ve bunu basın camiasına duyurur, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ