KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Gölcükspor’da erken bayramlaşma
Gölcükspor’da erken bayramlaşma
Gölcükspor
09 Eylül 2010 Perşembe 15:07
  • 2652
  • 0

Gölcükspor’da erken bayramlaşma

Ramazan Bayramı nedeniyle iki gün izinli olan Gölcüksporlu futbolcular arife günü Kavaklı Sahili’nde bulunan tesislerde bayramlaşma töreni gerçekleştirdi ve izne ayrıldı

TESİSTE BAYRAMLAŞTI
Futbol Federasyonu Spor Toto 3.Lig 3. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Gölcükspor Ramazan Bayramı nedeniyle futbolcular iki gün izin verirken dün tesislerde bayramlaşma töreni gerçekleştirdi. Kavaklı sahilinde bulunan Gölcükspor tesislerinde yapılan bayramlaşma törenine Gölcükspor Kulüp Başkanı İsmail Gençdemir,  yönetim kurulu üyeleri İsmet İşeri, Adem Ellibeş ve Musa Şenol, Tesis Müdürü Hızır Gönenç, Kulüp Müdürü Mustafa Keskin, Teknik Direktör Tunahan Akdoğan, Yardımcı antrenörler Fazlı Tan ve Mücahit Dönmez, masör Salih Yıldız, Malzemeci Erkan Gönenç Gölcükspor takım kaptanları Murat Soner başak ve Adem Aydemir ve futbolcular katıldı. Bayramlaşma sonrasında katınla konuklara yönetim kurulu üyeleri tarafından çikolata ikram edildi.


YÖNETİM VE FUTBOLCULAR KATILDI

Gölcükspor Kulüp Başkanı İsmail Gençdemir kısa konuşmasında Bu bayramda değişik arkadaşlarla birlikte sizlerin bayramın kutlayıp iyi bir sezon geçirmenizi isterim. Sezonun ilk maçında bizleri sevindirdiniz inşallah bayram sonrasında Salı günü bize bir bayram hediyesi daha verip galip gelmenizi istiyorum. Biz Gölcükspor yönetimi olarak sizlerin yanında olacağız bilginiz olsun her zaman size destek verilecektir” dedi. Teknik Direktör Tunahan Akdoğankonuşmasında “ bizlerin her zaman yanında olan siz değerli yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim ve herkesin bayramını kutlarım. Şimdi hedegimizi Kobralı spor maçı olacak” dedi. Gölcükspor takım kaptanı Murat Soner Başak konuşmasında bizde sizlerin bayramını kutlarız Herkes mutlu, sağlıklı ve huzur içinde bir bayram geçirmenizi isterim” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ