KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Gölcükspor’da ödemeler askıya alındı
Gölcükspor’da ödemeler askıya alındı
Gölcükspor
25 Kasım 2009 Çarşamba 15:17
  • 856
  • 0

Gölcükspor’da ödemeler askıya alındı

TFF 3. Lig’de mücadele eden ve aldığı başarısız sonuçlar nedeni ile ligde tehlikeli bölgeye kadar gerileyen Gölcükspor’da Yönetim Kurulu önceki gün bir araya gelerek çeşitli kararlar aldı.

Yapılan toplantıda futbolculara yapılması gereken ödemeler askıya alma kararı alındı.

 

Gölcükspor`da yönetim toplantı
TFF 3. Lig 3. Grup`ta mücadele eden Kırmızı-Siyahlı temsilcimizde önceki gün Yönetim Kurulu bir araya gelerek toplantı yaptı. Ligde alınan kötü sonuçlar ve istikrarsızlığın nedeniyle Kulüp Başkanı İsmail Gençdemir nezaretinde bir araya gelen Yönetim Kurulu Üyeleri toplantıda son haftalarda alınan kötü sonuçlar nedeni ile futbolculara yapılaması gereken ödemeleri ikinci bir karara kadar askıya alma kararı aldı.

 

Eksik mevkilere takviye
Ligde alınan kötü sonuçlar nedeni ile Yönetim Kurulu Üyeleri, takımın ligdeki kötü gidişatı nedeni ile bazı tedbirler aldı. Ara transferde ihtiyaç duyulan mevkilere gerekli transferlerin yapılacağı, çalışmalar ise bugünden itibaren başlama kararı aldı. Bunun yanı sıra Gölcükspor Teknik Direktörü Remzi Demirer`den de kapsamlı bir rapor isteyen Yönetim Kurulu, Demirer`in hazırladığı rapora göre hareket edecek.


24.11.2009 tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısı sonucunda

1. Son haftalarda alınan başarısız neticelerden dolayı, futbolcularımızı kendilerine çeki düzen vermeleri için dikkatlerinin çekilmesine,

2. Ödemelerin İkinci bir karara kadar askıya alınmasına

3. Yaşanan bu başarısız sonuçlardan ötürü teknik kadrodan kapsamlı bir rapor istenmesine

4. Yönetim kurulumuz gidişatla ilgili tedbirleri almış olup, ara transferde ihtiyaç duyulan mevkilere gerekli transferlerin yapılacağı ve bu hususta çalışmalara şimdiden başlatıldığı kararların çıktığı ve bunu basın camiasına duyurur, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ