KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Profesyonel Lig’de Gölcükspor olsun mu olmasın mı?
Profesyonel Lig’de Gölcükspor olsun mu olmasın mı?
Gölcükspor
02 Aralık 2009 Çarşamba 16:39
  • 1360
  • 5

Profesyonel Lig’de Gölcükspor olsun mu olmasın mı?

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, meclis toplantısında kimsenin Gölcükspor’a sahip çıkmadığını, vatandaşların 5 TL verip maça bile gitmediğini söyledi ve ekledi profesyonel ligde Gölcükspor olsun mu olmasın mı?

Kulübe sahip çıkılsın
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Meclis Toplantısı`nda Gölcükspor`u gündeme getirdi. Gölcüksporlu yöneticilerin her ay kendi ceplerinden 15-20 bin TL para harcadığını ilçedeki spor severlerin kulübe sahip çıkmadığını vurguladı. Profesyonel liglerde Gölcükspor olsun mu olmasın mı sorgulamasını yaptığını dile getiren Ellibeş, Gölcükspor profesyonel liglerde devam etsin düşüncesinde olduğunu açıkladı.


Halkta heyecan kalmamış

Gölcükspor Yönetimi`nde yer alan yöneticilerin her ay takıma cebinden 15-20 bin TL para harcadığını belirten Ellibeş, “Bu yıl da transfer yaptılar. Transferler tutmadı herhalde. Ayrıca Gölcük halkında heyecan kalmamış. Kime başkanlık istemiyor, maça gelmiyor. 5 lira verip şehrin takımının maçını izlemiyor. Bu durum bizi bir karar vermeye sürükleyecek. Gölcük kentini profesyonel bir ligde temsil edecek bir takım olsun mu? Kararını vereceğiz. Bence olsun. Artık herkes elini taşın altına koysun”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ