KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Üsküdar’ı yenin kendinizi affettirin
Üsküdar’ı yenin kendinizi affettirin
Gölcükspor
10 Ekim 2009 Cumartesi 15:36
  • 924
  • 0

Üsküdar’ı yenin kendinizi affettirin

Ankara Demirspor maçında ummadığı bir mağlubiyetle karışlaşan Gölcükspor lider Anadolu Üsküdar’ı konuk edecek. İhsaniye Stadı’nda saat 15.00’te başlayacak olan maçı Hilal Tuba Tosun Ayer yönetecek

Sakatlar antrenmana çıkmadı
Ankara deplasmanında Ankara Demirspor`dan ummadığı bir mağlubiyet alan Gölcükspor lider Anadolu Üsküdar`ı konuk edecek. İhsaniye Stadı`nda saat 15.00`te başlayacak olan müsabakada Murat Başak ve İnan sakatlıkları nedeniyle takımlarındaki yerini alamayacak.  İki eksiğinin dışında cezalı oyuncusu bulunmayan Gölcükspor, maçı kazanarak taraftarlarından özür dilemek isteyecek. 10 puanla beşinci sırada bulunan temsilcimiz yeniden çıkışa geçmek isteyecek.

Kaybetmememiz gereken bir maç
İç sahada henüz maç kaybetmeyen Gölcükspor`da teknik direktör Remzi Demirer bu özelliklerini Anadolu Üsküdar maçında da sürdürmek istediklerini dile getirdi. Murat Başak ve İnan`ın sakatlıklarının kendileri için dezavantaj olduğuna dikkat çeken Demirer, “Bir hafta içerisinde üçüncü maçımıza çıkacağız. İki takım da yorgun. İç sahada oynayacağımız maçı kazanarak moral bulmak istiyoruz. Az hata yapan takım kazanır. Biz az hata yapan taraf olmak istiyoruz”dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ