KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Utanç duydum
Utanç duydum
Gölcükspor
03 Aralık 2012 Pazartesi 16:03
  • 1980
  • 6

Utanç duydum

Gölcükspor Genel Kaptanı Adem Ellibeş, başkent deplasmanında takımın sergilediği futboldan utanç duyduğunu ifade etti. Bu takımı hiç bu kadar kötü görmemiştim diyen Ellibeş, “Gerekli tedbirleri alacağız” dedi

GEÇEN HAFTA DAHA İYİYDİK

Gölcükspor Genel Kaptanı Adem Ellibeş, Ankara Demirspor karşısında sergilenen futbolun tatmin edici olmadığına dikkat çekti. Her geçen hafta iyiye gitmek yerine kötüye gittiklerini dile getiren Ellibeş, “Ben bu takımı bu sezon hiç bu kadar kötü izlemedim. Biz yönetim olarak üzerimize düşeni fazlasıyla yerine getiriyor. Sert tedbirler alıyoruz ancak olmuyor. Bu sıkıntıları aşmamız gerekiyor” dedi.
 
İZLEYENLER UTANDI
Başkent deplasmanında hiç arzulamadıkları kadar kötü bir oyun sergilediklerini ifade eden Ellibeş, “Kötü oynayan oyuncuyu oyundan alıyoruz, yerine giren çıkanı aratıyor. Hiç böyle bir maç izlememiştim. Bir takım mağlup olabilir ancak sahada ne yaptığını bilir, mücadele eder. Sergilenen mücadele maçı izleyen yöneticileri bile utandırdı. Çok kötü bir haftayı geride bıraktık. Gereken tedbirleri alacağız” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ