KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Yorgun düştük
Yorgun düştük
Gölcükspor
13 Ekim 2009 Salı 14:49
  • 712
  • 0

Yorgun düştük

İlimizi 3.lig.3.grupta temsil eden Gölcükspor’un Teknik Direktörü Remzi Demirer, bir haftada üç maç oynadıklarını belirterek, “ Takım olarak bir haftada 3 maçı kaldıramadık. Takım içinde rotasyonu fazla yapamadığımız içinde yorgun düştük’ dedi.

Rotasyonu sağlayamadık
Anadolu Üsküdar`a kendi sahasında farklı bir şekilde yenilen Gölcükspor`un Teknik Direktörü Remzi Demirer, çuvaldızı kendilerine batırdı. Futbolda inişler ve çıkışların yaşanmasının normal olduğunu  belirten Remzi Demirer,” Aldığımız mağlubiyetlere rağmen  kaybedilmiş henüz hiçbir şey yok.Özellikle bu hafta oynadığımız Anadolu Üsküdar takımı bugüne kadar oynadığımız takımlar arasında en güçlü olanıydı. Buna rağmen ferdi hatalardan yediğimiz gollerle mağlup olduk` dedi.


Morale ihtiyacımız var

Takımın morale ve desteğe ihtiyacı olduğunu belirten Demirer, “ Gölcükspor olarak morale ve desteğe en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemdeyiz. Camia olarak kenetlenmeli ve takımımıza sahip çıkmalıyız. Kırıkkale deplasmanı ve ardından kendi sahamızda oynayacağımız iki maçı kazanarak, ikinci yarıya moralli girmek istiyoruz. Gölcükspor olarak bunu da başaracak güce ve potansiyele sahibiz` şeklinde konuştu.


İnan`ın yokluğu etkiledi

İnan`ın sakatlığı takımı etkilediğini ifade eden Demirer, “ İnan`ın sakatlığı oyun anlayışımızı etkiledi. İnan`ın daha 5-6 hafta forma giyemeyecek olması bizleri son derece üzmektedir. Maç öncesi Alpaslan`da gribal enfeksiyona yakalandı. İğne ile sahada yer aldı. Eksiklerimiz ve potansiyelimiz iyi biliyoruz. Ligde hedefime ulaşacağız. Bizim ihtiyacımız olan moral ve desteğin sağlanacağına inanıyorum` dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ