KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
‘Ak Parti’den istifa edenler partimize üye oluyor’
‘Ak Parti’den istifa edenler partimize üye oluyor’
Güncel
05 Ekim 2019 Cumartesi 11:41
  • 1117
  • 0

‘Ak Parti’den istifa edenler partimize üye oluyor’

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu, “Ak Parti’den istifa edenler partimize üye oluyor” dedi.

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanlığı tarafından ‘Türkiye’nin Beka Sorunu’ bir konferans gerçekleştirdi. Gebze Kültür Merkezi’nde dün akşam düzenlenen konferansa konuşmacı olarak Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu katıldı. Konferans öncesi Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu Gebze ilçe binasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Gebze ilçe binasındaki toplantıya Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu, Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras, Gebze ilçe başkanı Engin Kılıç, il ve ilçe yöneticileri ve partililer katıldı.

100 BİN ÜYE YAPTIK

Gündeme ilişkin basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu, “10 ay önce Ankara’da kurulan Yeniden Refah Partisi’ni kurduk. 75 ilde ve 600 ilçede teşkilatmayı tamamladı. 17 Kasım’da da Ankara’da da olağan genel kurulumuzu gerçekleştireceğiz. Yeniden Refah Partisi olarak bugüne seçime hazır bir partiyiz. Yeniden Refah Partisi Milli Görüşün temsiliyeti olarak kurulan tek partidir. Parti olarak büyük çalışmalar yapıyoruz. 17 Kasım’da da Ankara’daki olağan birinci genel kurulunun ardından koşarak yolumuza devam edeceğiz. 100 bin üye kayıt ettik.

BÜYÜK HEDEFLERİMİZ VAR

Sayın cumhurbaşkanın kendi il başkanları toplantısında kendi partisinden 300 bin üyenin silindiğini ifade etmişti. Genel başkanımız da Ak Parti’den üyeliklerini silenlerin partimize kayıt yaptırdıklarını söyledi. Yeniden Refah Partisi olarak büyük hedeflerimiz var. Erbakan Hocamızın yürüdüğü yol bizim yolumuzdur. Yeniden Refah Partisi olarak millete hizmet anlamında yola çıktık. 17 yıl boyunca yapılan yanlışları düzeltmek için yola çıktık. Bu iktisadi anlayış Türkiye’yi bir çıkmaza sokmuştur. Türkiye’nin beka sorunun birinci sorunu Ak Parti’nin yanlış dış politikalarının sonucudur” dedi.

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ