KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Kandıra temiz çıktı
Kandıra temiz çıktı
Güncel
14 Nisan 2010 Çarşamba 14:33
  • 1020
  • 1

Kandıra temiz çıktı

Büyükşehir Belediyesi’nin Kandıra’da gerçekleştirdiği gıda denetimlerinde, insan sağlığına etki edecek gıdalara rastlanmadı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi gıda denetimlerine hız kesmeden devam ediyor. Gebze`de domuz ve at eti vakalarının ortaya çıkmasının ardından denetimlerini arttıran Büyükşehir Belediyesi, son olarak Kandıra`daki lokantaları denetledi. Denetlemelerde ufak eksiklikler dışında, bir sorunla karşılaşılmadı. Bazı eksiklikler görülen işyerlerine ise ceza kesildi.
 

KENT ADINA SEVİNDİRİCİ
Büyükşehir Belediyesi vatandaşların sağlıklı gıda tüketmelerini sağlamak amacı ile Kocaeli`deki her gıda satışı ve imalatı yapan işyerini denetime tabi tutuyor.  Vatandaşların memnuniyetini kazanan denetimlerde Kandıra İlçesi`nde devam etti. Lokantaları titiz bir şekilde incelendiği denetimlerde işyerlerinde insan sağlığına zarar verecek her hangi bir soruna rastlanmaması kent adına sevindirici bir haber oldu.
 

VATANDAŞLAR MEMNUN
Yetkililer, lokanta ve gıda üzerine ticaret yapan işyerlerin denetlenmesine yıl boyunca devam edileceğini ifade etti. Vatandaşlar ise yapılan kontrollerden çok memnun olduklarını belirterek, denetlemeler sayesinde gönül rahatlığıyla gıda tüketebildiklerini söyledi. Vatandaşlar, kontrollerden dolayı Büyükşehir Belediyesi`ne teşekkür ettiler.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ