KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
‘Evet’çi Teoman’ı ‘Hayırcı’lar yalnız bıraktı
‘Evet’çi Teoman’ı ‘Hayırcı’lar yalnız bıraktı
Güncel
12 Eylül 2010 Pazar 11:47
  • 4513
  • 18

‘Evet’çi Teoman’ı ‘Hayırcı’lar yalnız bıraktı

Referandumda ‘evet’ oyu kullanacağını açıklayan ünlü rock yıldızı Teoman’ı, Kocaeli Fuarı’ndaki konserinde sadece 4 bin kişi izledi

Referandumda ‘Evet` oyu kullanacağını açıklayarak hayranlarını hayal kırığlığına uğratan ünlü rock yıldızı Teoman`ı, bu defa da hayranları hayal kırıklığına uğrattı. Türkiye`nin gelmiş geçmiş en iyi rock yıldızlarından biri olan Teoman, Kocaeli Fuarı`nda konser verdi. Rock severlerin gönlünde taht kuran ve ilimizde de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Teoman`ı izlemeye gelenlerin sayısı 4 bini geçmedi. Güneş Sahnesi`nde gerçekleştirilen konsere başörtülü kızlar ve yaşları 17`yi geçmeyen gençler ilgi gösterdi.
 

PERFORMANSIYLA ALKIŞ ALDI
Ünlü Rock yıldızı konsere ‘Gemiler` adlı şarkısıyla başladı. Teoman`ın birbirinden güzel şarkılarına hayranları hep bir ağızdan eşlik etti. Ünlü sanatçının zaman zaman sahneden inerek stüdyoya gitmesi ve yeniden sahneye dönmesi ise merak uyandırdı. Yaklaşık 1,5 saat süren konserde Teoman`ın ve ekibinin performansı büyük alkış aldı. Konsere protokol üyelerinden katılan olmadı. Teoman`ın ilimize referandumdan bir gün önce çağırılması ve oyunu evet olarak açıklaması farklı yorumlara neden olmuştu. Konser alanının boş olması, Teoman`a hayranları tarafından verilmiş bir tepki olarak yorumlandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ