Sibel Gönül
KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5456 TL
  • 6.2837 TL
  • 7.2835 TL
Kocaeli Zirve
Liseliler puanları topladı
Liseliler puanları topladı
Salon Sporları
09 Mayıs 2010 Pazar 12:48
  • 1586
  • 0

Liseliler puanları topladı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Gençler Puanlı Atletizm İl Birinciliği yapılan yarışlar ile son buldu.42 Evler Atletizm pistinde iki gün sürren yarışlar sonunda kızlarda ve erkeklerde Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi birinci olm

196 sporcu mücadele etti
17 Okuldan 196 sporcunun katıldığı Okullar Arası Gençler Puanlı Atletizm İl Birinciliği yapılan yarışlar ile son buldu. 42 Evler Atletizm pistinde yapılan Gençler puanlı atletizm il birinciliğinde atletler tüm hünerlerin gösterdi. Okullar Arası Gençler Puanlı Atletizm yarışları 100 ve 110 metre engelli, 400 metre engelli, 3000 metre engelli,100, 200, 400, 800,1500 ve 3000 metre koşu, çekiç atma, disk atma. Cirit atma, üç adım atlama,yüksek atlama, uzun atlama, gülle atma  ve 4x İsveç bayrak yarışları bay ve bayan dallarında yapıldı. Takım halinde birinci olan Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi 30 Mayıs ile 1 Haziran tarihleri arasında Eskişehir`de yapılacak olan Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil edecekler.

Yıldızlarda şampiyon belli oldu
Sentetik Atletizm pistinde yapılan Okullar Arası Gençler Puanlı Atletizm İl Birinciliğinde kızlarda takım olarak Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi katılırken ferdi dalla birçok sporcu atletizm yarışlarına katıldı. Erkeklerde takım olarak beş okul katılırken ferdi olarak çok sayıda atlet yarışlara katıldı. Erkeklerde kıran kırana geçen atletizm yarışlarında Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi 8126 puanla birinci olurken ikinciliği 7394 puanla Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi, üçüncülüğü 6888 puanla Gebze Anibal Anadolu Lisesi ve dördüncülüğü 5755 puanla İhsaniye Anadolu Lisesi elde etti. Yarışlarda dereceye giren sporculara madalyaları ve kupaları yapılan törenle sahiplerini buldu.

OKULLAR ARASI GENÇ KIZLAR PUANLI ATLETİZM SONUÇLARI

100 METRE ENGELLİ KOŞU
1-Gökçem Gökmen (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)

ÇEKİÇ ATMA
1-Cansu Bildir (Çayırova Yapı Kredi Bankası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi)
2-Seçil Özkurt  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)

CİRİT ATMA
1-Seçil Özkurt  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)
2-Semra Şahin (Karamürsel Kız Teknik ve Meslek Lisesi)

100 METRE KOŞU
1-Neşe Ümit  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)
2-Seçil Budak (İzmit Mimar Sinan Lisesi)
3-Özlem Küçük (Karamürsel Kız teknik ve Meslek Lisesi)

400 METRE KOŞU
1-Aliye Bihter Ünal  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)
2-Büşra Sık (Gebze Anadolu Lisesi)
3-Bengisu Pay  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)

ÜÇ ADIM ATLAMA
1-Büşra Avcı Kocaeli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi)
2-Ece Meram  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)

1500 METRE KOŞU
1-Aslı Aslan (Körfez Hereke Lisesi)
2-Begüm Sunal  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)

400 METRE ENGELLİ KOŞU
1-Gökçem Gökmen  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)
2-Özlem Küçük (Karamürsel Kız teknik ve Meslek Lisesi)

GÜLLE ATMA
1-Cansu Bildir (Çayırova Yapı Kredi Bankası Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi)
2-Beril Sarı sakal  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)
3-Elif Nemutlu  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)

YÜKSEK ATLAMA
1-Büşra Avcı (Kocaeli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi)
2-Ece Meram  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)

200 METRE KOŞU
1-Neşe Ümit  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)
2-Seçil Budak (Mimar Sinan Lisesi)
3-Eda Karaçar (Mimar Sinan Lisesi)

800 METRE KOŞU
1-Aslı Aslan (Körfez Hereke Lisesi)
2-Tuğçe Gündüz  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)
3-Büşra Işık (Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi)

UZUN ATLAMA
1-İlke Esin Aydınar  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)
2-Şeyma Tunca (Karamürsel Kız Teknik ve Meslek Lisesi)

DİSK ATMA
1-Elif Nemutlu  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)

4X İSVEÇ BAYRAK YARIŞI
1-Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi

GENÇ KIZLAR TAKIM SIRALAMASI
1-Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi

GENÇ ERKEKLER PUANLI ATLETİZM SONUÇLARI

110 METRE ENGELLİ KOŞU
1-Caner Turna (Özel Karşıyaka Lisesi)
2-Tolga Ünlü (Gebze Anibal Anadolu Lisesi)
3-Nail Çelik (İhsaniye Anadolu Lisesi)

100 METRE KOŞU
1-Serkan Şimşek (Özel Enka Teknik ve Meslek Lisesi)
2-Bilal Gündüz (Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi)
3-Melik Alper Polat  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)

400 METRE KOŞU
1-Bayram Özbaş (Özel Karşıyaka Lisesi)
2-Orhan Polat  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)
3-Bilal Gündüz (Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi)

ÜÇ ADIM ATLAMA
1-Yusuf Pehlevan (Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi)
2-Kubilay Parıltı (Şehit Özcan Kan Anadolu Lisesi)
3-Tunahan Durmaz  (Özel Karşıyaka Lisesi)

1500 METRE KOŞU
1-Yunus Emre Bulut (Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi)
2-Ömer kaya (Hayrettin Gürsoy Spor Lisesi)
3-Abdullah Özkaraaslan (Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi)

GÜLLE ATMA
1-Serhan Çalhan (Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi)
2-Yiğit yakupoğlu (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)
3-Emirhan Çilenk Derince Hürriyet Lisesi)

CİRİT ATMA
1-Tugay Acur (Gebze Anadolu Lisesi)
2-Ulaş Can Ankan (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)
3-Gökhan Atasever (Derince Hürriyet Lisesi)

3000 METRE ENGELLİ KOŞU
1-Doruk Uludağ (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)
2-Ali Doğan Çelik (İhsaniye Anadolu Lisesi)
3-Faruk Sancak (Gebze Anibal Anadolu Lisesi)

YÜKSEK ATLAMA
1-Yusuf Pehlivan (Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi)
2-Tunahan Durmaz  (Özel Karşıyaka Lisesi)
3-Ömer Semih Keskin (İhsaniye Anadolu Lisesi)

400 METRE ENGELLİ KOŞU
1- Kubilay Parıltı (Şehit Özcan Kan Anadolu Lisesi)
2-Caner Turna (Özel Karşıyaka Lisesi)
3-Engin Adıyaman (Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi)

SIRIKLA YÜKSEK ATLAMA
1-Yunus Pehlivan (Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi)
2-Eren Kabayel (İhsaniye Anadolu Lisesi)

200 METRE KOŞU
1-Bayram Özbaş (Özel Karşıyaka Lisesi)
2-Melik Alper Polat  (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)
3-Yakup Çelik (Enka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi)

800 METRE KOŞU
1- Yunus Emre Bulut (Darıca Neşet Yalçın Anadolu Lisesi)
2-Alper Taşkıran (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)
3-Muhammet Ali Öksüz (Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi)

UZUN ATLAMA KOŞU
1-Yunus Pehlivan (Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi)
2-Serkan Şimşek (ENka Teknik ve Meslek Lisesi)
3-Salih Y Tanış (Gebze Anibal Anadolu Lisesi)

300 METRE KOŞU
1-Ömer Kaya (Hayrettin Gürsoy Spor Lisesi)
2-Doruk Uludağ (Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi)
3-Atakan Yüksel (Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi)

4X İSVEÇ BAYRAK YARIŞI
1-Anibal Anadolu Lisesi
2-Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi
3- Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi)

DİSK ATMA
1-Tugay Acur (Gebze Anadolu Lisesi)
2-Göksel Yılmaz  (Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi)
3-Serhan Çalhan (Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi)

ÇEKİÇ ATMA
1- Göksel Yılmaz  (Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi)
2-Nurettin Çınar (Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi)
3- Emirhan Çelenk Derince Hürriyet Lisesi)

GENÇ EREKLER TAKIM PUAN SIRALAMASI
1-Gebze TEV İnanç Türkeş Lisesi
2-Karşıyaka TÜPRAŞ Çok Programlı Lisesi
3-Anibal Anadolu Lisesi
4-İhsaniye Anadolu Lisesi

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ